psikolojik danışmanlık

armes soruyor: 4

6 yaşındaki oğlumun davranışları ile ilgili sorunlarımız var, psikoloğa götürmek istiyoruz,izmirde tavsiye edeceğiniz biri var mı?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


snotra

Hatice Topçu Ersoy'un iyi bir psikolog olduğunu duydum. Kendim de bir kez ona gittim, iyi izlenim edindim. İnternetten araştırın isterseniz. 


sumuklubocek

yakin arkadaslarimdan Nilgul Oktem'e gidenler oldu ve cok memnun kaldiklarini duydum kendilerinden. Cocuklara da bakiyormus. 


ÖZEL EMPATİ PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK-NİLGÜL ÖKTEM - İZMİR

1440 SOKAK NO:6/405 ALSANCAK / İZMİR


Selamlar,


belizhazan

3 gün önce

Merhabalar,

Alsancak yeni bir aile danışma merkezi daha kazandı. Alsancak'ta doğup büyüyüp, şimdi bir Uzman Psikolog gözüyle Alsancak'a baktığım zaman aileleri ruhsal olarak hafifletecek bir merkez olduğunu belirtmek isterim. Faydalı, doyurucu, ücretsiz seminerler de verilmekte...

İncelemek isteyenlere İnternet sitesini vereyim.

http://www.alsancakailedanisma.com

Hepinize bebeklerinizle güzel bir yaz tatili dilerim=)


bilgekorkmaz

kesinlikle tavsiyem psikolog dr. murat sarısoy ve psikolog yasemin sarısoy olur... kendileri son derece sempatik ve hızlı çözüm üreten bir insanlar, karı koca çalışıyorlar murat beyle birlikte ve son derece etkililer yasemin hanım çocuğumuzla ilgilendi, kaka ve yeme problemimiz vardı onu çözdü murat bey zaten konusunda doktora yapmış bir insan bize aile terapisi verdi, başta yürümez dedik ama kendimize getirdi bizi çok şükür, ikisinden de duacıyım... bence siz iyisi mi şu adresten ayrıntılı bilgi alın http://www.cocukergen.com/bizkimiz.htmlCevaplamak için Üye ol