Dogum sonrası Önce ücretsiz izin mi? Rapor mu?

aperpil soruyor: 2

Mrb dogum sonrası raporum bitti. Yeniden 20+20 rapor almayı sonrasında birikmiş yıllık izimi kullanmayı düşünüyorum. Bunları kullandıktan sonra 2 ay ücretsiz izin almayı düşünüyorum. Bu 2 aylık ücretsiz iznime mi dahil ediliyor aldıgım raporlar? Bilgisi olan arkadaslar acilen cevap yazarsa sevinirim yeni ögrendim bunu ama emin degilim. Yarın rapor yada ucretsiz alacam buna göre.


Bu arada 2 gun yıllık izin kullandım doktorum musait olmadıgından yani işe baslamıs mı görünüyorum? rapor alabilirmiyim?

tesekkürler

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


aperpil

ondandır ya iyi takip etmek gerek 


iremyavuzisik

birisi tane tane rapor hakkını anlatabilir mi lütfen. dogum iznim bittikten hemen sonra ücretsiz izin aldım ben. su an ücretsiz iznimin ilk ayı icindeyim. rapor hakkım yandı mı simdi? ben rapor hakkı diye birsey bilmiyordum. ozelde, egitim sektorundeyim ben de.
ayrıca ucretsiz iznimi 1 yıla uzatma hakkım var mı? kendim de bu konuda bir soru acip edilujdan bunun hakkım olduguna dair bir cevap almıstim. benim durumumda olan varsa burdan da cevap yazsın lutfen. yarın ucretsiz izin hakkıyla ilgili sgk yı da arayacagim.
ozgur anne senin dedigine gore 1 yıl ucretsiz izin ozel de de hakkımız, oyle ise okul benim 7 ay talebimi neden geri cevirdi acaba? acaba sadece 6 ay ve katlarını mı verebiliyorlar?
Cevaplamak için Üye ol