uçak yolculuğu

momofbam soruyor: 2

Bebeğim 4 aylıkken bir uçak yolculuğu yapmıştım. O dönem emdiği için çok rahat etmiştim ve çok da ağır olmadığı için kanguru ile çok rahat taşımıştım. THY ile uçmuştuk ve personelin de ilgisinden & yardımından memnun kalmıştık.. Şimdi yine bir Adana-İstanbul-İzmir-Adana yolculuğumuz olacak.. bu defa Pegasus.. Şimdi emmiyor, beslenmesi ve kulağında ki basıncın onu rahatsız etmemesi için uçağa neler alabilirim, yanıma neler almalıyım ve en rahat nasıl taşırım (uçak-servis otobüs-metro vs.) kara kara düşünüyorum.. Valiz de ayrı bir yük olacak, valiz yerleştirme ve en gerekli neleri almalı konusunda da yardıma ihtiyacım var.. şimdiden teşekkürler!

Bu soruyu cevapla


32 Cevap


nike

ee ucakta farkli davranislarda sergileyebilir.ilgisini ceken birseyler bulup kurcalayabilir tam donemi cunku.mesela benim kiz ondeki koltukla,pencereyle, yanimdaki kadinin bilezikleriyle ve koluyla oynamisti :)) tabi hijyen takintin falan yoksa.meyve puresi oyalayabilir.meyve suyu falan azar azar verirsin.yeni bir oyuncak al mutlaka sakla kriz aninda cikarirsin.dergi parcalayin yirtin rotar olmazsa bende 15 dk falan oldu gecer gider.aglarsa kulaktan aglayabilir.ozellikle iniste birseyler icirmeni tavsiye ederim.ben emzirdim ama yanimda ki bayan olmasaydi mumkun degildi sigamadik cunku ayaklarimiz kadinin ustundeydi :))soyle dusun bindikten sonra nasil olsa bi sekilde gideceksiniz aglarsada sen uzulme agridan acidan degilse aglamasi gerilme kimseyide takma!sen tanirsin cocugunu yaparsin bi sekil bosver.ama yanina az esya al aman diyorum!!


araf_01

Ve biz hala İstanbuldayız :) Bugün yine aklıma geldi hatta uçuş provası bile yaptık aldım oğlumu kucağıma oturttum oturma süresi 7 dakika  tabi elinde oyuncakları var sonra yana yatmalar vızıldanmalar tepeme çıkmalar falan:) Yok valla devlet meselesi oldu bu bende ne çok stres ettim ya kendime şaşıyorum al götür işte ağlar ağlar susar..
Cevaplamak için Üye ol