Beylikdüzü 18-20 ay oyun grubumuza katılmak istyenler...

ebruR soruyor: 10

Merhaba Arkadaşlar,
Beylikdüzünde 18-20 ay arası bir oyun grubu oluşturmak istiyoruz,şu an da iki kişiyiz,katılmak isteyenlerle diğer detayları konuşmak üzre...
Sevgiler.

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


BrcK

Selamlar , ayrica oyun grubumuzda belli bir ucret karsiliginda anlastigimiz cocuk gelisimi mezunu bir oyun ablamiz var. Bunu da belirletelim dimi Ebru :)


ebruR

Sevgili Özgekuzey, aslında bizim küçüklü büyüklü bi oyun grubumuz mevcut,onun için daha çok 18-20 yaş aralığında illaki diye fikir birliği ettik.Dilersen o grupta bir açılmamız olursa haber veririm ama yeni grubumuz için zor olucaktır.İlgine teşekkürler.


tenyax

Oyun grubunuz halen devam ediyor mu?


BrcK

Evet .Daha dogrusu arayisimzi devam ediyor..


tenyax

Buluşmalarınızı evde mi yapmayı düşünüyorsunuz? Biz  avcılardayız.doğum sonrası ücretsiz izindeyim. cevrede anneli oyun grubu yapan bir kres arayışındayım ama bulamadım.oyun grubunuzla ilgili daha detaylı bilgi alabilirsem katılabiliriz belki.sevgiler...BrcK

Evet bulusmalar evde oluyor donerli sekilde. Cumartesi gunleri 10 ile 12 arasinda. Hafta arasi calisiyoruz maalesef. Cocuk gelisimi mezunu bir oyun ablamiz var.. Ucret olarak kisi sayisi olarak netlesmedigimiz icin kesin bsiey diyemiyorum ama 70-80 TL civarinda kisi basi aylik ucret vermeyi dusunuyoruz.


yasmincay

Bu konuyla ilgili gelişme nedir? Oyun grubu kuruldu mu?


BrcK

Maalesef kaldi oyle cocuklar nerdeyse 2.5 yasinda olduyasmincay

o zaman biz bir adım atalım ve oyun grubumuzu kuralım.   :) siz nerede oturuyorsunuz?


BrcK

Olur konusalim mutlaka . Ben buyuksehirdeyim .Cevaplamak için Üye ol