Manyetik alanlardan koruyan ürünler

nurturia soruyor: 2

Üye kendi isteğiyle Nurturia hesabını kapatmıştır.

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


alkan

kesinlikle böyle bir şey olmayacağını düşünüyorum. web sitesindeki açıklamaları okudum, bence mesnetsiz. rapor dedikleri dokümana da baktım, SAR değerini 0.982'den 0.899'a düşürmüş testlerde. aynı testi bir daha yapsanız, sonuçlar tersine de çıkabilir. ayrıca test yaparken zımbırtıyı nereye koydukları da önemli. telefonla vücut arasına koyup da sinyalin gücünü düşürmüş bile olabilir. bu durumda başka birşey koysak da bu kadar düşebilir! 


bunu bebeğin üzerine nazarlık gibi takarsak, etkisinin sıfır olacağını düşünüyorum. bunun yerine SAR değeri düşük telefon alınabilir. SAR'ı 0.1-0.2 olan telefonlar var piyasada.


Pranayama

Peyibal merhaba.
Ben 3 senedir Dr. Hüseyin Nazlıkul'a, tamamlayıcı tedavi için gidiyorum ve çok memnunum. Hatta Alp'e de bağışıklık sistemi iyi mi alerjisi var mı diye test yapacak.
Kendisinin kullandığı sanırım 10-15 senedir taktığını söylediği manyetik alanların etkisini azaltan böyle bir cihaz var. Geçen gidişimde bunları ve benzer cihazları getirtmeye başladığını öğrendim. Fiyatı 250 Eur imiş. Şu anda beni aşıyor. Detaylı bilgi almak isterseniz telefonu : 0212 219 19 12Cevaplamak için Üye ol