Amerikan Hastanesi Dr. Özgür ÖKTEM

GriGandalf soruyor: 5

Arkadaşlar Merhaba;

Amerikan Hastanesi, Dr. Özgür Öktem'e giden var mı? Kuzenim son haftalarında ve doktorunu değiştimek istiyor. Özgür Bey'e muayne olmuş ve pek pozitif gelmiş ama tereddütleri var. Amerikan Hastanesi ve Özgür Bey ile tecrübesi olan üyeler varsa fikirlerinizi öğrenebilir miyim?
Teşekkürler 

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


yaseminn

kızımın doğumunda 2. doktor olarak yer almıştı. doğum öncesindeki hazırlıklar ve kontroller esnasında da yanımdaydı. olumsuz bir izlenimim olmadı. kibar bir doktor.


siz sorunca kendi web sitesinden cvsine baktım, oldukça iyi bir cvsi var. 


selencem

Amerikan Hastanesinde dogurdum, normal dogurdum ama epudural anesteziden cok memnun kalmadim. Ama doktorum orada, Cengiz Alatas, cok cok iyi bir doktor.


GriGandalf


@yaseminn ve @selencem çok teşekkür ederim. Hemen kuzenime iletiyorum. 

Sevgiler.


Hulya_Serdar

Bizde gittik cok memnun kaldık dogrusunu isterseniz. Amerikandan gelmiş asıl Koc Universitesi Tıp Fakültesi icin. Bilim adamı doktor diyorlar hastane baya bir  yatırım yapmıs. Esimin ilk izlenimi cok objektif ve bilimsel baska bir doktorun koydugu tanıyı dogrulama ikinci gorus almak icin ideal zira piyasa doktoru gibi degil dedi hakkatende oyle çıktı. New York Cornell Üniversitesinden gelmiş bizim  doktorlar gibi canimli cicimli değil mesafeli Avrupai cool adam.


paska

kızımı orada doğurdum.32.haftada kanamam oldu hastaneye yattım ertesi gün kanamam kesildi ve taburcu olacağımı zannederken Özgür Bey'in NTS de kalp atışlarındaki dengesizliği farketmesiyle sezaryene alındım doğumumu kendi Dr.Halit Fırat erden yaptırdı ama hastanede kaldığım 3 günde Özgür bey'in kontrolündeydim ve çok memnun kaldığımı kızıma sağlıcakla onların dikkati sayesinde kavuştuğumu söyleyebilirim.Cevaplamak için Üye ol