Casaul Seyahat Yatağı Mini Süper kullanan var mı?

mayaberry soruyor: 2

Bu seyahat yatağı sanırım türkiyeye yeni gelmiş. boyut olarak çok güzel yatağın kenarına rahatlıkla konabilir?. Ancak çokmu korunaksız ve basittir? kullanılabilir mi? kullanan var mı? beşik yerine bunu kullansam daha uygun olabilir mi?. tecrübeli annelerin fikirlerine ihtiyacım var bu konuda
http://www.joker.com.tr/urun.aspx?stkID=18907

Ölçüleri : 46*81cm  çok güzel minicik. bu da avantaj mı ? dezavantajmıdır?

teşekkürler..

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


kuzununannesi

mayaberry ben normal besik yerine bu bahsettiğin park yataktan aldım.. yatagımın kenarında cok yer olmadıgından gayet rahat ettiğimi soyleyebilirim.. ustelik 2,5 aylıkken gittiğim tatilde kaldıgım tum odalara rahat rahat sıgdı ve benim hareket kabiliyetimide kısıtlamadı (oda içerisindeki)

dibine yaylı yatak yaptırdık koyduk, onun uzerinede yun yatak.. bizim minik okadar seviyorki yatagını.. yatagına yattıgı anda uyku pozisyonu alıyor..

baslangıc için süper diyebilirim.. ben cok memnunum ve her görende beşik yerine bunun gibi bişey alsaydık keske diyor.. inan odadan odaya tasırken bile zorluk cekmiyorum,kapatmama gerekde kalmıyor.. tek basıma evin içinde ordan oraya götürebiliyorum.. seyahatlerde yukarıda bahsettiğim gibi..

şiddetle tavsiye ederim...


mayaberry

aa harikaymış .. ben almadım bundan karyola aldık bebek karyolası odasına koyduk. hala yanımda yatırırmıyım. yoksa karyolayımı odadan bişey çıkarıp koyarım henüz karar vermedim. çok zor olursa kendi odasında yatırmak o zaman bundan alırım dedim ve şu an almaktan vazgeçtim. ama siz memnunsanız - ki ilk defa kullanan birine rastladım, çünki çok yeni- ihtiyacım olduğu an bundan hemen alabilirm. teşekkür ederim açıklamanız için
Cevaplamak için Üye ol