İSTANBUL ANADOLU YAKASI ARKADAŞ ARIYORUM

besgi soruyor: 5

Merhaba arkadaşlar, evlilik çoluk çocuk, derken sanırım değiştik olgunlaştık.

Buraya kadar güzel...benim sorunum halihazırda görüştüğüm arkadaşlarımın bu aşamalarda olmamaları ve artık kendileriyle, kendilerinin benle paylaşmak istedikleri konuları paylaşamamam.

Doğal olarak ben, bebeğimin ve anne olmamın, eş olmamın beraberinde getirdiği konuları paylaşmak istiyorum, bu da onlara uzak...

Nurturia büyük ölçüde çare oldu, bu portalı çok ama çok seviyorum ama ben şöyle kanlı canlı, arkadaş, paylaşım istiyorum. 

Anne olan, bebeğinin ilk uyanış dakikalarının dünyada hiçbir şeye değişilmeyecek olduğunu anlayabilen, televizyonda belgesel izlerken bile yavru ölümü görürüm diye kanal değiştiren...anlaşıldığımı bildiğim için kısa kesmeye çalışıyorum.

Var mıdır bu düşünceleri paylaşan benimle? İstanbul'da yaşayan?
 
Ha bu arada, bu bulacağım arkadaşlarımın eşleri de eşimle arkadaş olsalar da adamı biraz sosyalleştirseler tadından yenmez.
(eşi, bebek bakımında kendisine yardımcı olanlar tercih sebebidir :))))) 

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


besgi

Kimse yok mudur :(((((


turkuazz

slm.arkadaşlıktan kastınız buluşmak-kahve içmek gibi gerçek hayatta yapılacak şeyler ise istanbulda çok zor.mümkünse aynı semtte oturan birilerini aramaya çalışmanı öneririm.Buluşma organizasyonu yaptık bir süre önce ve istanbulda organize olmanın ne kadar zor olduğunu gördük.3-4 kişi zor biraraya geldik.Başlığınızı tam yerinizi belirterek açarsanız belki şansınız artabilir:)besgi

esmamisirlioğlu, elbette isterim, çok teşekkürler

buradan bana da haber verebilirseniz çok sevinirim
sevgiler


dilo84

Esma misirlioglu merhaba,ben de tanışmak isterim sizinle.bilgi verirseniz sevinirim...


Zumrut_Mert

bizde sizlere katılmak isteris ama biz öbür tarfta kalyorus :(Cevaplamak için Üye ol