Sizce hangi bebek arabası?

abyss84 soruyor: 10

Bir türlü karar veremedim. Chicco CT 0.2 travel sistem, Kraft twist, Hauck Malibu derken iyice aklım karıştı. :(

Aslında hiçbiri isteklerime tam olarak cevap vermiyor açıkçası. Çünkü oto koltugu olarak da kullanmak istediğim ana kucağı bazalı isofixli değil.
Eşim yanımda olmadığı için hafif olmasını istiyorum. Kullanmak kolay olsun.
Bi de araba çift yönlü olsa harika olurdu. Fazla şey istiyorum galiba. Böyle bir araba var mıdır ki:) 
Sizin tavsiyelerinizi merak ediyorum.Şimdiden teşekkürler...

Bu soruyu cevapla


22 Cevap


sedaada

ayrıca tutma kollarının baston şeklinde olması bir diğer iyi özellik. Alışverişte bir çok paketi rahatlıkla asabiliyorsunuz.


Aysegul_Yagmur_Irmak

2 bebek tecrübemden sonra herkese aynı şeyi söylüyorum, baston puset-anakucaı travellarını tercih edin. Çünkü bir süre sonra büyük bebek arabası öylece kenarda bekliyor, çünkü hafif bir puset alıyorsun büyüğü kenara koyuyorsun.

Bebe confort mila puset

Bebe confort creatis anakucağı gayet güzel ve kullanışlı görünüyor.


kedidirkedi

Chicco 4me tavsiye ederim ben de. Anakucagı oto koltugu olarak da kullanılabildiginden ilk aylarda çok rahat oluyor. Otomobile baglıyorsunuz. Gideceginiz yere vardınız, bebek uyuyor. Hİç yerinden kımıldatmadan alıyorsunuz, tekerleklerin üstüne takıp devam ediyorsunuz.  Hastaneden çıkarken bile onunla çıkardım. Portbebesini almadık. 1 yasına kadar kullandık oto koltugu olarak. Araba olan kısmı da gayet kullanıslı.


abyss84

selenn concord neo quantum tartışmasız mükemmel ama gerçekten bütçemizin çok üstünde.  Eminim çok da kullanışlıdır.

Fee kraft twist de benim de aklıma takılan nokta oydu doğrusu portbebe olan kısmı bebek arabası olarak kullanılmak istendiğinde sanki yokuşmuş gibi duruyor. Ama diğer arkadaşın söylediği gibi tekerleklerinin büyük olması ve çift yönlü rahatlıkla kullanılabilmesi gerçekten çok cazip. Düşündüğüm zaman bebek içinde rahat olmayınca diyorum bi anlamı var mı? Aslında hem bütçeme hem mantıgıma uygun olan araba buydu ama. Oturma pozisyonunun rahatsızlığı ile ilgili senin de yazdığın gibi çok şikayet okudum.
ayşegül_yağmur_ırmak bebe confort mila puset sanki daha büyük bebekler için uygun ben henüz hamileyim ve 3 4 aylıkken kullanabilmek istiyorum açıkçası.
sedada inglesina zippy de tam olarak concord neo quntum gibi isteklerime cevap veren bir araba ama bütçemin malesef üstünde... Malum yeni doğacak bebeğimizin bir çok ihtiyacı var doğrusu...
bugaboo bee de de aynı sıkıntı var. :(
Hem bütçeme uygun hem de bu özellikleri taşıyan araba sanırım piyasada yokk:)
Hangi niteliklerden vazgeçsem acaba?


abyss84

aishwaria senin bebeğin rahatsız olmuyor mu oturma pozisyonundan? Yanlış kullanım derken sırt bölümü tam dik oluyor mu? Siz memnun musunuz? Aslında bana en yakın da o araba ama

:((( oturuşu rahatsız diye duyuncaaa...Di

Stokke Xplory ve kacinilmaz olarak ardindan Maclaren Triupmh sahibiyim.

Stokke konforu inanilmaz, ancak esimin bu tutkusu olmasaydi. Fee gibi Maclaren guest almak en mantikli karar olurdu diye dusunuyorum.


abyss84

stokke xplory nin maddi manevi yoruma ihtiyacı yok:))


masald

Chicco travel çok iyi bence..kedidirkedi

Chicco 4me çift yönlü bu arada.


baharcingir

Merhaba bir de TFK Buggster a bak derim ben cok memnunum cok hafif ve pratikCevaplamak için Üye ol