Süt sağma makınası

nevazta soruyor: 6

merhaba spactra2 süt sağma makınası kullanıp memnun olan varmı. ben 3 gündür kullanıyorum iki sağımda meme çatlağı yaptı daha önçe manuel ürün kullandım hiç böyle birşey olmadı  başka bir ürün tavsiye edermisiniz .Birde bebeğim 6aylık bundan sonra süt sağma makinası kullansam südüm artarmı gündüzleri emmiyo südüm azalıyo diye 2haftalık kiraladım memnun kalırsam alırımdiye birdecekim gücü 220v,..410v olanlar iyidiye internetten okumuştum, bilgisi olan cevap yazabilirmi teşekkürler

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


ayseuze

ben lansinoh almıştım uygun fiyatlı diye.gayet memnunum, işimi görüyor.dediğiniz gibi çatlak gibi bir durumla hiç karşılaşmadım.günde iki kere 10 ar dk sağım yapıyorum.daha fazla yapınca nasıl bir durum oluşur bilemiyorum.


nevazta

merhab ben yazımı günçelledim benim makinam 220v cekim gücü yazıyor zizinki kaç (v)lık yazarmısın birde ben gece emiyor bebeğim ama gündüz emmek istemiyor diye her iki göğsü de sağıyorum 2 saatte  bir 60ml çıkıyor,bazen 3,4,5saat ara verdiğim oluyor sütüm daha çok gelmiyor yine 60ml bende iki saatte bir sağmak için kendimi zorluyorum.el makinam bozuldu elektrikli makinalar da pahalı almışken iyisini alayım diyorum bebeğim 6aylık oldu ama 2 yaşına kadar emzirmeyi çok istiyorum,madelayı çok duydum ama şikayet var.com da çok şikayet yazmışlar güvenemedim bilginiz var mı?


duygununruzgari

14 ay sadece sagdim, kesinlikle ameda tavsiye ederim. ben medeladan hic memnun kalmadim, cok fena yara yapti. 4.ayda ameda lactaline e  gectim ve hic sorun yasamadim. 


aslidenizcan

philips avent bendeki ve çok iyi gerçekten


nisnil

 Merhaba,
Ben baby frank kullandım hem sütümü çogalttı hemde satın almak zorunda kalmadım sadece kiraladım.Hiç çatlak oluşmadı.Çok  memnun kaldım kiralama tel verebilirim.02163809587 yanlış hatırlamıyorsam mesai sattleri yok her saat arayabliyorsunuz.


ayseuze

o kadar sık aralıklarla sağıyorsanız göğüse daha iyi oturan bir makine almanız daha iyi olur sanırım. benim sabah ve gece olmak üzere toplam 40 gk kullanım sürem ve göğüse oturan kısmı gayet basit yapılmış, aventin manuel pompası vardı mesela onun oturan kısmı daha iyi gibi.amedayı bende çok duydum bir araştırın derim, kullanmayı düşündüğünüz sürede uzun çünkü.Cevaplamak için Üye ol