Ankara'da çocuk doktoru

amasmid soruyor: 9


Bu soruyu cevapla


9 Cevap


heavenlyhorses

Söğütözü Bayındır Hastanesinde Tümay Hocayı tavsiye edebilirim Biz kızım doğdundan beri kendisine gidiyoruz ve çok memnunuz..


gulenozel

Çukurambar Pedimerk, biz Serdar Hocaya gidiyoruz ama birden fazla doktor var. 


kpinar7

Alev kutlu özel muayenehanesi var, ama randevu almak biraz sıkıntılı. Şansınızı deneyin isterseniz. Bu sitede de yorumlar var kendisiyle ilgili, kendi adıma söyleleyim gözüm kapalı güveniyorum.

Muayenesi yaklaşık 1 saat sürer, önce fiziki, sonra yaşına göre sergileyeceği davranışları söyler, bunlar normaldir ya da değildir, ne şekilde davranmalıyız tek tek yazarak anlatır. Kitap, oyuncak, tiyatro tavsiyelerinde bulunur yaşına uygun. Onun anlatacakları bittiğinde sizi dinler, ama zaten siz sormadan o herşeyi anlatmış olur.

Hastalık yada acil durumlarda her zaman ulaşılır durumdadır. Sonrasında takibini sekreterlerine yaptırır. Hastalığın önce seyrine bakar, sonra ilaç yazar, 2 yıldır gidiyoruz hiç antibiyotik vermedi. Kendine aşan hastalık durumlarında başka branş doktorlarına yönlendirir. Biz şu an 3 ayda bir kontrole gidiyoruz, hastalık durumunda görmek isterse muayene ücreti almaz.


amasmid

Merhaba,

evdeki durumlar nedeniyle bir süre internete giremedim. ama önerilerinizi not ettim.

Alev Hoca'dan randevu almayı çok istedik ama bu zamana kadar başaramadık bir türlü. Şimdi de arıyorum aynı numarayı ama cevap veren yok. belki de yakın zamanda numarası değişmiştir.

Tüm öneriler için teşekkürler.

 amasmid

Merhaba,

evdeki durumlar nedeniyle bir süre internete giremedim. ama önerilerinizi not ettim.

Alev Hoca'dan randevu almayı çok istedik ama bu zamana kadar başaramadık bir türlü. Şimdi de arıyorum aynı numarayı ama cevap veren yok. belki de yakın zamanda numarası değişmiştir.

Tüm öneriler için teşekkürler.

 


ummpamir

Kızılay'da muayenehanesi olan Prof. Dr. Vedat Okutan da iyi bir hekimdir. Ciddiye alınması gereken durumları ve alınmaması gereken durumları iyi ayırtedebilen, çocuğunuzu sevdiğini hissettiren, sakin bir doktordur. Ama size saatlerce vakit ayırmaz rutin muayenelerde. Genel pediatrik kontrol sonrasında gidişatla ilgili bir sohbet o kadar.


kitara

ben hacettepe üniversitesi tıp fakültesinde 4 sene çalıştım. dönemin Dekan Yrd. Prof.Dr.Elif Nursel ÖZMERT, gördüğüm en tatlı en ilgili çocuk doktorudur. kızım, arkadaşlarımın çocuklarını ve yeğenimi hep Elif Hanım muayene etti. şeker gibi bir doktordur. bilgisine sonsuz güvenirim. şu an özel muayenehanesi var mı bilmiyorum. ben ankara da değilim artık. Elif Hanıma mutlaka ulaşın derim.  kafanıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz, cep tlflarına cevap verir, bakamazsa bile mutlaka geri döner. çok yerinde bilgiler veriyor ve gerçekten anlatıyor. bizim en erken biten muayenimiz yarım saat sürüyordu. ben sırf Elif Hoca için 350 km yol gittim. bence bilgileri çok değerli. sosyal pediatri bölümün hocasıdır. telefon açıp bir sorun derim. eğer kabul ediyorsa kaçırmayın...


gizemz

Ulku ayberk cukurambarda ozel muayenehanesi var cok ilgili ve ozenli. Bebegim 2 aylikti gitmeye basladigimizda cok memnunuz yalnizca fiziksel gelisimiyle ilgilenmeyip zihinsel gelisiminide takip ediyor oyunlar aktiviteler oneriyor ve kendisine istediginiz zaman telefonla ulasabiliyorsunz.


amasmid

Prof.Dr. Alev Kutlu'dan randevu alamayınca geçen hafta Prof. Dr. Vedat Okutan'a gittik rutin muayene için. Evet aynı ummpamir'in anlattığı gibi. Biz genel olarak memnun kaldık ama keşke muayenelerinde, bebeğimizin o ayki gelişiminin tespitinin yanı sıra, bir sonraki ayda/aylarda karşılaşabileceğimiz değişiklikler/gelişmeler hakkında  ön bilgi verseydi ve bebeğimin zihinsel ve psikolojik gelişimi için de bizim yapmamız gerekenler hakkında da bizi yönlendirseydi...örneğin şu oyuncakları alın, şöyle durumlarla karşılaşırsanız şöyle davranabilirsiniz vs. gibi.. gerçi benim kızım artık bir yaşını doldurduğu için belki de ondan gerekli görmemiş olabilir. Yine de dediğim gibi doktorun yaklaşımı ve bilgisinden genel olarak memnun kaldık eşimle ve devam etmeyi düşünüyoruz.

Siz şimdi bu kadar övünce doğrusu  Prof.Dr.Elif Nursel ÖZMERT'i de merak ettim, Dr. Ülkü Ayberk'in muayenehanesi de mesafe ve park bulma açısından çok uygun geliyor kulağa ama artık Dr. Okutan ile devam ederiz, çünkü bir de oraya gidelim dersem eşim beni dövebilir:) nefret ediyor doktor değiştirmekten.


Cevaplamak için Üye ol