lazer yapabiiirmiyim

g6_ soruyor: 7

arkadslar mrb çenemin altında siyah tüyler war acaba bı zararı olurmu 3 aylık oglumu emzırıyorum

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


SelmaOnurEmre

Güzellik salonundaki bayan sütü azaltıyor lazer demişti. Ben olsam en azından 1 yıl falan beklerdim.


tiara

niye ne alakası var ki lazerle sütün? kıl kökünü yakmakla memedeki süt bezlerinin nasıl bir ilişkisi var bilemedim ben..


GOGO05

bende bilmiyorum ama hamilelikte bende de oluştu o tüyler neden olduğunuda anlayamadım sizinki neden oldu acaba


DoRuK_DiLeK

bende laser e gidiyorum. gittiğim yerdeki uzmanda süt verme döneminde biz pek tavsiye etmiiyoruz dedi. ama yaptırığ yaptırmamak kişinin tercihi diye ekledi.

bazı konularda doktorların bile görüşleri kendi tecrübe ve çalışma prensiplerine göre değişiyor. örneğin beni hamilelik öncesi ve 8. ayıma kadar dr. banu çiftçi takip etti. boya için kendisine fikrini sordum. tabiki boyatabilirsin ben 3 aylık hamile hastama bile boyat diyorum kanıtlanmış bir şey yok dedi. 8. aydan sonra cevahir tekcan a devam etmek zorunda kaldım. oda ben süt verme dönemninde bile tavsiye etmiyorum dedi. her ikisi de konusunun uzmanı. ama aynı konu farklı fikir.

karar sizin. burda bizlerin fikri sorulduğuna göre; benim fikrim beklemen yönünde rahatsız edecek kadar çok sa iple aldırmanı tavsiye ederim. ben böyle yapardım.

sevgiler.


g6_

tesekkur ederım arkadsşlar


skisac

ben emzirirken gittim, lazer yeni bir uygulama olup, kimse üzerinde henüz sonuçları kesinleşmiş değil, ancak riske atmamak için hamilelik döneminde önerilmiyor, ben emzirirken sorduğumda sadece kıl köklerine inen bir sistem süte nasıl geçebilir yanıtını aldım mantıklı geldi, ayva tüyleri bile görmeyen bir sistem sonuçta, tabi bu da saç boyatıp boyatmamak gibi insanların tercihine kalmış.
Ben doğumdan sonra tekrar başlamıştım.


DoRuK_DiLeK


http://www.dermalinelaser.com
 benim gittiğim yer burası görüştüğüm kişi de ortalama aynı şeyleri söylüyor. tabi akşam doktor hanım geliğinde kendisi ile ayrıca görüşmenizi tavsiye ederim dedi. özetle; kanıtlanmış herhangi bir bilgi olmamakla birlikte bir hamilelik döneminde bile mantıken bir zararı olmadığını düşünyoruz. netice de derinin altındaki kıl köküne ulaşacak kadar etkili. bu uygulamada zarar göreceğiniz en kötü durum uygulamanın yapıldığı bölgede yanıktır ki oda çok zor dedi. ama hamilelik sürecinde ben yine de tavsiye etmiyoruz. fakat doktoruna danışıp gelen hastalarımız var. süt veren anne için hiç bir sakıncası yoktur. diyor uzman. Sanırım ben süt verme kısmını yanlış anlamışım. :)

ama yine de ben gitmezdim. kişisel fikrim.Cevaplamak için Üye ol