ikinci el göğüs pompası kullanılır mı?

deren soruyor: 4

İkinci el göğüs pompası kullanan var mı? Bunun bir sakıncası olur mu? Göğüs pompaları kiralanabildiğine göre ikinci el satın almanın bir sakıncası yoktur diye düşünüyorum ama bu konuda tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim...

Bu soruyu cevapla


24 Cevap


aytude

benim doğumdan önce alayım mı bu aleti gerekli mi diye sordugum kişiler gerek yok uyandırıp emzirirsin demişlerdi bana. . . nurturia ile de tanışmamıştım henüz.
önce bebeğim sarılık oldu, ememedi, hastaneye yattık, hastanede hemşireler uyandırdı bebeğimi zar zor öyle emzirdim. o telaşede alamadım pompa. zaten yeni doğum yapmışsın lohusalık, hastanede hiç uyumadım, 2-3'er saat belki 3-4 gün boyunca. sonra iyileşti eve geldik...göğüslerim çatlayacaktı gecenin yarısı..o kadar coğalmıştı ki süt. uyandırıp emzirmek bile işe yaramadı. doyan bebeği ne kadar zorlayabilirim. aaah ah nurturia ah. Hamileyken bir sürü sorum vardı halbuki...


Loxodonta

Ben kuzenimin eşinin kullandığı pompoyı kullanıyorum şu an ve hiçbir sorun yaşamadım. İlk aldığımda çok iyi dezenfekte ettim.


Loxodonta

Ben kuzenimin eşinin kullandığı pompoyı kullanıyorum şu an ve hiçbir sorun yaşamadım. İlk aldığımda çok iyi dezenfekte ettim.


ritalar

2. el pompaların servis tarafından ya da alınan mağaza tarafından dezenfekte edildiğini duydum. sizler hep evde dezenfektesyondan bahsetmişsiniz. ev dışında dezenfekte yaptıran var mı aramızda acaba?
Cevaplamak için Üye ol