sürekli, gecmeyen bir geniz akıntısı ve hırıltı :(

buryav soruyor: 4

kucuk oglumda dogudugundan beri sık sık tekrarlayan geniz akintisi ve hırıltı var. en son 5 gun once kan alinarak alerji testi yapildi bir sey cikmadi. peki bu cocuk neden surekli hiriltili? geniz eti olsaydi doktorumuz soylerdi degil mi? sormama gerek var mi cocuk dr. umuza var mi geniz eti diye? baska neden olabilir bu hirilti?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


ozdenin_oykusu

öncelikle çok geçmiş olsun.benzer şeyler görümcemin kızında da sık sık yaşanıyordu.onunki allerjiye bağlı olarak belirdi.bence çocuk göğüs hastalıkları uzmanına ve bulunduğunuz yerde varsa o dalda uzman bir hastaneye götürebilirsiniz.mesela ist.daysanız eğer süreyya paşa bu konuda gerçekten çok deneyimli doktorlara sahip.
bir an önce bu rahatsızlıklarınınzın geçmesi dileğiyle...sağlıklı günler


kudik

geçmiş olsun benim küçük oğlumda hırıltı başladı bronşit başlangıcı dediler ilaç antibiyotik verip gönderdiler şuan alerjik bronşit ve ataklarını ağır geçirmeye başladı astıma çvirmemesi için ugraşıyoruz lütfen ihmal etmeyin çok kötü bir hastalık başında önlem alırsanız inşallah ilerlemez allah şifalar versin..


buryav

ozdenin oykusu cok tesekkurler. bu hırıltı yuzunden, cocuk doktorumuzda randevu boslugu olmamasi nedeniyle, goturdugumuz gogus hastalıkları uzmani yanlis ilac tedavisi yuzunden az kalsin zehirliyordu 8,5 aylıkken oglumu :(( o yuzden gogus hastalıkları uzmanları konusunda 2 kez dusunuyorum.. ama  sureyyapasayi dun aksam bir yakınımzda soyledi. sanirim oraya goturecegim.


kudik, size de cok gecmis olsun. insallah bir an once iyilesir kuzucuk.. amin cumlemize insallah.


ozdenin_oykusu

inşalllah iyi bir tedavi işe herşey çözülür..Cevaplamak için Üye ol