Sünnet sonrası davranış

adesrun soruyor: 3

arkadaşlar oğlumuzu sünnet ettireli 10 gün kadar oldu.iyileşti.fakat her bezini açışımızda eli pipisine gidiyor.normal mi ? iyileşme dönemi kaşıntı falan mı anlayamadım.daha anal döneme girmiş olamaz heralde dimi .böyle birşey yaşayan var mı? yada bilgisi olan ?

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


iflah_olmaz

sünnet değil ama benimde oğlum 14.ayında sürekli eli pipisinde bezi açınca.engelemelimiyim açıkcası bende bilmiorum.ben elleme dedikçe gülerek elliyo bu seferde.


ipekkusgoz

Bizimki de 13 ay civarı keşfetti pipisinin yerini.Her bez açışımızda eli bir kere yokluyor orayı. Yapma deyince aksine daha çok yapıyor. Ama sizin sünnet sonrası ortaya çıkan bir şey olduğu için ne olur ne olamz bir dr'a sorun derim.Bir arkadaşın oğlunun sünnetten kısa bir süre sonra mantar olduğunu hatırlıyorum. Sünnetle ilgisi olduğundan değil ,tesadüfi bir şey belki ama sormaktan bir zarar gelmez.


adesrun

teşekkürler arkadaşlar normal bi süreç olduğunu bilmek yetti :)  görünürde mantar yara kızarıklık falan yoktu zaten ama yine de dotora gittiğimizde soracağım sağolunCevaplamak için Üye ol