2012 agustos anneleri ?

hulia soruyor: 10

agustos 9 dogumluyuz 3380 dogduk kilomuz 6.490 boy 61 babamiza hayraniz ve bu aralar elimiz agzimizdan cikmiyor hic :) 

Bu soruyu cevapla


389 CevapNagehanAnne

Kakada mukusla karşılaşanlar var mı arkadaşlar?


eymenalp

Evet.Biz ilk 2aylıkken karşılaştık.Kaka tahlili yapıldı o zaman.Bağırsak enfeksiyonu olmuştu.Şurup verdi dr umuz.1 haftada geçti.Şimdi de arada oluyor ama 1-2 kakadan sonra geçiyor.Ağzına herşeyi alıyor tabi oyuncak vs...Mikrop kapmaktan oluyor mukus.


NagehanAnne

Eymenalp, bizde de 2 aylıkken başladı tahlil de yapıldı bakteri yoktu, sadece lökosit çıktı. Genellikle mukuslu bizim bezler. 1 ay önce yine test yaptırdım bu sefer ne bakteri ne lökosit. Anlamadım ben bu işi. Ama hemen her bezde karşılaşıyorum. Zaman zaman yeşil de oluyor.


SeVLaL

Kızımda da oluyor zaman zaman. Ben balgamını o şekilde attığını düşünüyorum. Tahlillerde birşey çıkmadığına göre içini ferah tut. Ciğerlerinde birikmesindense böylesi daha iyidir belki de :) Birde arkadaşımın kızı bronşitten hastaneye yatınca doktoru günde birkaç kez canını yakmayacak sertlikte yüzüstü çevirip sırtına vurun böylece balgam ciğerlerine tutunmadan gider ve bronşite az rastlanır demiş.NagehanAnne

Sevlal, doktor ilk tahlilden sonra sadece lökosit görünce benim yediğim bişeye bağırsaklarının hassasiyet göstermesinden olabilir demişti de o şey ne bi türlü bulamadım. Arada denemeler yaptım o mu bu mu diye ama hep devam etti. Şimdi 1 haftadır süt ürünlerini kestim yemiyorum. bakalım henüz bi değişiklik yok. Umarım gıda intoleransı gibi bişey değildir, senin dediğin gibi balgamdır..


firis

amin hulya allah hepimizin yavrusunu bağışlasın


SeVLaL

O zaman benim kızımda hiç olmaması lazım. Çünkü ben 20 günlükten beri emzirmiyorum. Bence farklı bir sebeptendir, inşallah dediğim gibidir. Bende bir takip edeyim neye göre oluyor, sonuca ulaşırsam yazarım burdan. ;)NagehanAnne

Sevlal, çok sevinirim.


SeVLaL

Arkadaşlar bebişlerin baş çevreleri kaç cm?Cevaplamak için Üye ol


İlgili sorular

4.5 yaş kreş için geç mi? 0

Oğluma isim 4

baderose 4Y
Son: derya275,

Sut alerjisi?(atlanmis olabilirmi) 2

derya275 22A7A
Son: derya275,

Hipospadias ameliyat sonrası 1

enginze 13A
Son: Meryem_,