Gebze Minik Anka kreşi nasıl?

satrun soruyor: 10

Gebze Yenikent Mahallesi'nde Minik Anka kreşine veren arkadaş var mı?Tavsiye eder misiniz?Aylık ne kadar ödüyorsunuz?

Bu soruyu cevapla


17 Cevap


satrun

Evet Mutlukent ve Huzurkent'in tam ortasında.Migros'un karşısında.Telefon açtım.0- 6 yaş arası sabah 7 akşam 7 arası alıyoruz dediler ancak telefonda fiyat bilgisi söylemiyorlarmış.Ne saçma herşeyi söyle rakamı söyleme.Sanki pazarlık yapılacak birşey gibi anladım.Ancak evime yakın.Saatler uygun.Bilemedim tabi.Gönderen biri olsa da şu kadar ödüyorum dese çok memnun olacağım.Web sayfasına baktım fena görünmüyordu yemekleri, çalışanları.


melisce

benim oğlum minik ankaya gidiyor. ben gayet memnunum. oğlumda mutlu. tavsiye ederim.


melek_ozbayrak

Ben Melek şahin. Benim kızım (Eylül) minik anka açıldığından beri oraya gidiyor. Biz çok memnunuz. Daha önce başka kreşlerede gönderdim ama memnun kalmadım. En önemlisi sahiplerinin,kreşi bir ticarethane olarak görmüyor olmaları. Yemek konusundan özellikle çok içim rahat; beslenmeye çok önem veriyorlar. Her kullandıkları malzeme kaliteli bi marka. Sıkma meyvesuyu yada komposto kullanıyorlar. Reçelleri kendi mutfaklarında normal şekerle hazırlıyorlar. Her öğünde bi kaç çeşit var. Beslenme konusunda zerre kadar şüphesi olmasın kimsenin. Ücretleri ise diğer sıradan kreşlerle ya aynı yada daha az. Açıkçası bende burda fiyat belirtmek istemiyorum çünkü gidip görmeden,kalitesinden emin olmadan,öğretmenlerini sahiplerini tanımadan fiyat odaklı düşünmemek lazım. Biz çok memnunuz herkese tavsiye ederiz. 


melisce

bu kreşin yönetimi değişti. ben artık oraya göndermiyorum. tavsiye de etmiyorum.. 


rainonthesky

ben kızımı ikinci dönem oraya göndermeyi düşünüyordum siz neden vazgeçtiniz ..gözlemlerinizi yazarsanız çok sevinirimardave

Benim oğlum geçen yıl minik ankaya gitti ve çok memnunduk.Tüm arkadaşlarımda öyle.Gebzedeki en iyi kreşti diyebilirim.Hem fiziki şartları,hem eğitimi, hemde veliye yaklaşım harikaydı.Yaratıcı ve yenilikçi bir tarzları vardı.Ama yazın sonunda kurucusu ayrılmak zorunda bırakıldı ve tüm öğretmenlerde onun peşine istifa etti.Yerlerine gelen  öğretmenler bir felaketti, Özellikle yeni yönetici tam bir bilgisizdi nasıl oraya yönetici olduğunuda sonra öğrendik zaten!evime yakın diye mecburen oğlumu yine oraya vermiştim ama 1 ay dayanamadım aldım, Birde eski kaliteyi bilince hiç olmuyor.Becerememişler satmışlar zaten, minik eller almış.Arkadaşlar ile nazarımız değdi diyoruz.Açıkcası ben bu saatten sonra oranın kimseye yaramayacağını düşünüyorum.Çünkü çok emek ve istekle çalışıyorlardı kurucu ve öğretmenler.İçinden ruhu çıkarırsanız fiziki güzellikle iş pek yürümez.Oğlum şimdi şekerpınar tokiye gidiyor.


ozelminikeller

Merhaba
Ben Bekircan KARAN Minik Eller Kreşin sahibiyim. Eski anka kreşi de devir alarak Minik Eller 2 olarak devam etmekteyim. Rastlantı eseri buradaki yorumları okuyunca yazma ihtiyacı duydum.
İnşaat mühendisi olarak Gebze de 1996 dan beri çalışmaktayım. 4 yıl öncede Minik Eller Kreşi eşimle birlikte  kurarak kreş sektörüne de Güzeltepe konutları karşısında başlamış oldum. Eşimle birlik de işletmekteyiz.  Bu yıl  minik anka kreşin devredilmesi konusunda eski sahibi ile yaptığım görüşme neticesinde işletmenin devrini almış bulunmaktayım.
4 yıllık bölgedeki tecrübemiz ve Minik Eller 1 deki kapasitemizin doluluğundan yola çıkarak yaptığımız iş de başarılı olduğumuzu düşünmekteyim. Buna istinaden eklemek gerekirse velilerimizde en büyük referansımızdır. Bu konuda bizlere çocuklarını emanet etmiş velilerimizle görüşülmesini önerebilirim.Hatta yeni aldığımız kreşe diğer kreş de yerimiz olmadığı için sırada bekleyen 8 velimizi aktarmış bulunmaktayız.
Bu yazıyı yazmamdaki asıl neden bir kaç yanlış anlaşılmaya açıklık getirmek.Minik anka kreş geçen sene açılan bir kreşti. Oluşan değişiklik sene başında Kadir beyin işletmeyi tek başına devam ettirmesi yolunda gelişmeler olmasından kaynaklanmıştır. Aslında yönetim değişikliği olmamıştır. Yönetim değişikliği Kasım ortasında benim devir almamla olmuştur ve bu hafta sonu da Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden aldığım olur yazısı ile bu hafta sonu tabelalarda olmak kaydı ile tamamen Özel Gebze Minik Eller Kreş Gündüz Bakım Evi ve Çocuk Kulübü olarak değişecektir. 
Kimseye yaramaması noktasında yeni bir işletmeye hayırlı olması temennisini duymak daha hoş olurdu sanırım. Gerekli emek ve özeni göstermekten kaçınmadığımız için sonuçlarınında iyi olacağına inanıyorum. 
Sormak istediğiniz sorularınız olursa GSM: 0 532 5224161 den bana ulaşabilirsiniz.
Teşekkür ederim.


melisce

Minik anka ilk açıldığında gayet güzeldi. sonradan bazı sebeplerden bozulmuştu ama şimdi minik eller devralmış. Bekircan beyi tanırım. minik elleri herkesden övgüyle duydum. tavsiye ederim.alpine

Minik eller'de birkaç ay önce cocukların sütlü tatlıdan zehirlendiğini ve bazı velilerin bu olay sonrasında cocuklarını keresten aldığını duydum. Benim de gelecek donem icin düşündüğüm bir yerdi fakat bu olayı yaşayanlardan duyunca vazgeçtim.


satrun

alpine ben de tam kızımı oyun grubuna yazdırmayı düşünüyordum. Vazgeçtim.Cevaplamak için Üye ol