Adim adim kitaplari

yasminada soruyor: 10

Kullanan var mi?memnun musunuz

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


mert_mert

adım adım yok bende ama satmak için çok çaba sarfettiler ..denemek için bedelini ödeyip bir tanesini almak istedim kabul etmediler..ama kullanan yorumlarına bakınca bazıları iyi bazıları gereksiz diyor..oyuncakları filan kalitesizmiş ama kitabını sevenler var.ama ayda 25 tlye ben daha fazla kitap alırım düşüncesinden almadım.sonuçta mereklı minik 4 tl ve birsürü resmi aktivitesi var pepe dergisi 5 tl yani onun yerine çok dergi alınabilir..onlara gebe kalmadan ..ben bu yüzden üye olmadım biraz inada bindi yani görüşme.ama anaokulu dergisi arkadaşım 2 adet verm,işti hediye beğenmedim sayfalar çok ince ve 3 4 yaş için ideal ve karışık bir sayfada 3 yaş bir sayfada 5 6 yaş yani sıralama yok..çoçuk rastgele karalayabilir..


yasminada

Teli acmama ragmen inatla ariyorlar pes dedim actim satici o kadar konustu ki bayildim neredeyse tutari kkartindan cekip gondereceklermis.hani gercekten iyiyse alayim ama .kullanan varsa fikir alayim dedim.


mert_mert

benim oğlum adam akıllı kitaplara bakmaya yeni başladı.en azından yırtmıyor oku diye getiriyor bana.resimlerine bakıyor filan.iyi bir araştır başka yerlerdede var yorumlar..ben almadım fikrim yok anaokulu almak istersen tavsiye etmem mesela belki 3 4 yaş uygundur ..adım adım burdada alan rastgeldi bana..


CokBilmis

Biz 3. yılımızda hala almaya devam ediyoruz.

Eğer ödeyeceğiniz meblağ aile bütçeniz için yük değilse biz memnunuz. Ama eğer bütçenizi zora sokup alacaksanız, değmez. Daha eğitici kitaplar var.


CokBilmis

Adım Adım kitap seti zaten tamamen okumaya odaklı değil. Her sayfasında ayrı bir aktivite var. Birlikte resimlere bakıyorsunuz. Endişeli mutlu gibi sıfatları öğreniyorsunuz. Resimdeki dış fırçası nerede, diye bulmaya çalışıyorsunuz. Yapışkan yapştırılan sayfalar var. Ve daha çok anne babaya akıl veren "BU ay şunu öğretin, şöyle oyunlar oynayın" gibi tavsiye niteliğinde oyunlar var. Ayrıca her ay kutunun içinden bir aktivite çıkıyor. Parmak boyası, oyun hamuru, 5 ayrı materyalden kumaş vs vs. Biz 35. ayda hala devam ediyoruz.

Ama arayıp da rahatsız edenlere uyuz olurum. Yalnız sizin de bir hatanız olmuş, yuvarlak bir laf edip ümit vermişsiniz. "Almayı düşünmüyorum, teşekkür ederim" diyip kapatsanız rahatsız etmezler herhalde. Böyle kaçak dövüşmek stres yaratır. Siz almak isterseniz internetten başvurursunuz zaten. Ben telefonla arandığımda doğrudan reddediyorum her şeyi, sonra kendim araştırırım, gerekiyorsa kendim sipariş ederim. Telefonla konuşmayı hiç sevmem.aysudezafer

adım adım setini 11 ya önce almak istedim. sonra içimize sinmedi almaktan vazgeçtim...  bu ay yine düşünmye ve araştırmaya başladık.  tamam sudeye kitaplar, oyuncaklar aldım ama bir yerde aylık gelişimi her çocuğun farklı da olsa en azında bir yıl denemeye karar verdim. geçen hafta aradım aldım,ertesi gün elimde idi. bayram boyunca kızımla beraber inceledik...uygulamaya çalıştık...hoşuna gitti. henüz bir aylık kitaplar olduğu için şu anda ben memnunum... daha çok uzmanların tavsiyeleri ve farklı aktiviler olması şu anda bizim hoşumuza gitti.


mert_mert

adım adım kitaplarının içeriğini merak ediyorum cidden.tel ile arayan bayanada söledim ücret karşılığı bir paket alsam diye ama kabul etmedi..abone olun kartınızdan çekilsin 12 taksit 1 ay sonra beğenmezseniz iptal edelim dedi..yani ne fark ediyor ..akıllarınca zorla taksite bağlayacaklar.belkide iptal etmek uğraş verici birşey ..birisi hayrına 3 4 sayfa içeriğini resimlesede bi görsem valla içimde ukte kaldı :((( 


CokBilmis

Bu sorudan sonra benim de aklıma geldi bu konuda bir blog yazısı yazmak. Çok soran oluyor bu seti. Acaba telif hakkı ihlali olur mu diye tereddütte kaldım. Ama ben memnun olduğumdan, övücü bir yazı yazacağım tabii, belki o nedenle memnun olurlar da telif hakkı sorunu yaşamam :) Deneyeceğim yazmayı :)zumre

ayıplı ürün satıyor gibi, ısrarcı olmaları kötü. o kadar ısrarın sonunda "eşime sorayım,istersek internetten veririm siparişi" dedim. ertesi gün aradılar tekrar. "sordunuz mu" diye. "sordum, istemiyoruz" dedim. "eşinizi biz arayalım" dediler. vermedim numarasını, sonraki günler hep aradılar.

tek sayı da yollamıyorlar. iptal ettirenlerin,iptalden sonra 1-2 ay daha ödeme yapmak zorunda kaldıklarını okudum.

maddi durumum çok refah olsa, alıverirdim ne kadar kötü olabilir ki derdim.

ısrar çok sıktı beni, kırmayıda beceremiyorum insanları. bayılttılar yani beni.


yasemin26

ben aldım kredi kartımdan çektiler 12 ayı. ama memnunu kalmadım iptal ettirdim.bencede daha faydalı kitaplar var. ben 27 aylığımı almıştım. hamur için minik kalıplar çıktı. tamam eylendil yaptık ama biz zaten onlar ile oynuyorduk. önemli olan annenin ilğilenmesi.sen çocuğunla ilgilenmezsen kipAP olsa ne olyr olmasa.ben zaten her akşam kitap olkuyorum büyük oğlum faaliyet yaparken beraber yapıyorlar ihtiyacım yoktu vazgeçtim. birde o para içerik için çok bence.kitapçılarda daha güzel kitaplarda var.

 Cevaplamak için Üye ol