İlkokul seçimi: çekmeköy dünya koleji & sancaktepe okyanus koleji

emre_g2010 soruyor: 4

Merhabalar,

Oğlum önümüzdeki sene ilk okula başlayacak.
Sancaktepede oturuyoruz o nedenle Çekmeköy ve Sancaktepe civarındaki özel okullara bakıyoruz. Şimdilik Çekmeköy Dünya ve Sancaktepe Okyanus'u düşünüyoruz.
Okullar hakkındaki duyumlarınız, görüşleriniz nelerdir, özellikle deneyimleyen varsa bunları paylaşabilir misiniz?
Şimdiden çok teşekkürler

 edit: henüz kimseden cevap alamadım ama yeni bir bilgi paylaşayım.

Çekmeköy Dünya kolejinden görüşmek için randevu aldık Cumartesi gününe. O gün havada kötüydü, biraz zahmetli olarak okula gittik. Ancak o kadar kurumsallar ki kimsecikleri bulamadık. Boşu boşuna harcadığımız vakte mi üzüleyim, dalga geçer gibi randevu verip ciddiyetsizliklerine mi yanayım bilemedim. 

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


reyhak

selam bizde tavukçuyolundayız bende inanın sizi gibi çok araştırıyorum hem eve yakın olsun hem tam gün olsun bize yakın mektebim koleji var ve bilgiçağı koleji onlara bakacağım .ama size cekmekoyde era kolejine giden ark çocukları var memnunlar bize uzak oldugu için düşünemedim bakabilirsiniz fayatlarıda uygunmuş .emre_g2010

çok teşekkürler dönüşünüz için,

Her şey çocuklarımız için, haliyle ince eleyip sık dokuyoruz. Oldukça yorucu bir süreç ama sonuçta çocuklarımızın geleceği, maddi imkanlar çerçevesinde sağlayabileceğimiz en iyi eğitim olanaklarını sunmaya çalışıyoruz. Biz de en son okyanus kolejinde karar kıldık.

 


reyhak

Oyle tabi onlar için yapılan yatırım en güzeli eğitim önemli okyanus koleji nekadar acaba öğrenebilirmiyim


emre_g2010

fiyatları kampüse göre değişiyor. Web sitesinde duyuruyorlar. Görüşmede bu fiyatlar üzerinden indirim yapılıyor. (anladığım net bir indirim oranı yok, pazarlığa bağlı biraz) Linkten liste fiyatlarını görebilirsiniz.

http://www.okyanuskoleji.k12.tr/egitim-ucretleriCevaplamak için Üye ol