İkinci bebek arabası:6 aydan sonrası

ceylanr soruyor: 5

Merhaba,

Fransız Bebe Confort Creatis anakucağı ve bebek arabasını kullanıyorum ama hafiflik, kolay taşıma ve açma kapama olarak daha pratik yeni bir puset almak istiyorum.
Macleren Volo ve Triumph gibi sırtı yatmayan bir puset istemiyorum, 1-2 kademe de olsa yatan modeller tavsiye ederseniz çok sevinirim...


Bu soruyu cevapla


5 Cevap


Tunam10

maclaren tecno xt 170 derece yatıyor. 6,8 kg.


Aysegul_Yagmur_Irmak

Jane sonic...
Eğimli oturma (çok dik değil yani) ve tam olmasa da yatma pozisyonu var. 5,5 kg yazıyor ama 7 kilo civarında. En kısa baston puset, 97 cm. Elden fren sistemi var, oldukça pratik. Bir de uzun boylular için (babalar için) itme kolları yükseliyor. Biz gayet memnunuz.


can_kaya

Maclaren Triumph Baston Puset. Çok memnunum. Çok hafif ve kaliteli. Yalnız yatış pozisyonu iki kademeli. Çok yatmıyor yani. Joker'de indirimdeyken almıştım. İnceleyebilirsiniz. Hafifliği, tekerleklerinin hareketi, kayışı çok süper...;))

Sevgiler,

http://tontontuna.blogspot.com/


can_kaya

Sevgili ceylanr bugün postama joker'den mail geldi. Maclaren Triumph ve quest modellerinde indirim varmış. Bir inceleyebilirsin.

http://www.joker.com.tr/mailing/100506/index.html

Sevgiler,

http://tontontuna.blogspot.com/


ceylanr

Evet, aynı mail bana da geldi,
Veeee Maclaren Triumph aldım sonunda, hatta Bağdat Caddesinde omuzumda taşıdım askısıyla;) Nasıl hafif!
Çok teşekkür ederim, tabi Rüzgar biraz küçük kaldı içinde sokakta bu tip puset kullanan çocuklar biraz daha büyük, çok komik gözüktü gözüme...
Harika bir araba, herkese tavsiye ederim...Cevaplamak için Üye ol