YÜZÜNDEKİ KIZARIKLIK

1788 soruyor: 4

Merhabalar , 3 ayık bir erkek bebeği,m var suratında ve boynunda kızarıklıklar ve pütürcükler oluştu doktora gittiğimizde süt ürünler,ini kesmemi istedi yani peynir yoğurt süt ve sütlü tatıları bi müdeet yasakladı şuan suratı iyi gibi fakat kalsiyum alamıyor sizlerdede bu gibi şikayetler oluşgtumu yardımcı olursanı sevinirim.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


MineAda

Ben anlayamadım 3 aylık bebek mi? Peynir ve diğer süt ürünleri için erken değil mi?


nesejoy

anne sutunden geciyordur. doktor onlari kastetmistir Minecim. sorularda sut urunleri alerjisi siye aratirsaniz cok detayli bilgiler bulabilirisiniz. arsivden arama yapmak icin sagda ustte pembe alanda sorularda ara kutusuna anahtar kelimeyi giriyorsunuz.


evren

cildi atopik olabilir mi acaba. Benim oğlumda da uzun süre neredeyse 1 yaışına kadar benzer bir durum olmuştu. kaşlarının üstünde, şakaklarında yaygın olarak vardı. atopik ciltler için mustelanın bir şampuanını kullandık ve çok faydasını gördük.  adıd da mustela stelatopıa. tavsiye ederim.


seynep

merhaba,
benim oğlumunda yüzünde kızarıklıklar oldu dr.umuz genelde erkek bebeklerinde olabileceğini ve fazla endişelenmemizi söyledi. genesis basiscreme krem kullandık 3-4 gün sonra geçti.Cevaplamak için Üye ol