Süt alerjisi

decelik soruyor: 7

Merhabalar, 18 aylık bebeğimizde süt alerjisi var. Güvendiğiniz tavsiye edebileceğiniz yada tecrübe ettiğiniz İstanbul'da doktor var mıdır?

Teşekkürler

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


angelique

prof. fugen cullu. nisantasinda muayenehanesi. zaten biraz arastirirsaniz hep onun ismi cikacak karsiniza. uzman olmasina uzman da ulasmasi problem biraz yogunluktan dolayi. yine de ben baskasina guvenemiyorum. yemek tariflerine kadar kendisi veriyor. gecmis olsun.


caddefpin

maltepe üniversitesi tıp fakültesi gökmen ercan.


Gerdamar

decelik doktor buldunmu bilmiyorum ama benim oglumdada sut alerjisi var , Doktorumuzdanda cok menunuz caddebostanda muaynanesi  dr nuvis kaya , muhteşem bi kadın, bilgi manyagı yapıyor seni ve cok net biri .


decelik

merhabalar

Bize bu teşhisi koyan doktor SSKda görev yapan bir doktordu ama biz inanamadık, benal büyükgebiz ve fügen hn.a gittik ve doğruluğuna inandık. SSkdaki dr. inanılmaz iyi ve bilgili bir kadın gerçekten.En son geçtiğimiz hafta gittik ve 2 yaşına kadar diyete devam etmemiz gerektiğini söyledi. Suan 1,5 yaşında... Sizler de geçti mi?


Gerdamar

Biz 2ay ince testleri yeniledik 16.ayimizdi.degerler oldukca dusmus, kontrollu olarak deliyoruz rejimi. Mesela keci peynirinde alerjik reaksiyon gozlemedik veriyoruz artik. Birde kaynamis suttede dert olmuyor puding yiyebiliyoruz.neocate devam


decelik

çok güzel bir gelişme bence... bizim 1 yaşında yaptırdığımız testler negatif çıkmıştı ama yediklerine kusma ve kabızlık olarak tepki veriyordu. En son 15. ayında yaptırdık , düşük düzey pozitif çıktı. 3 aydır katı diyete devam ediyoruz ve 6 ay daha devam edecekmişiz. Sizin test sonuçlarınızdaki değerler nasıldı? bir de yumurtaya da alerjisi var ama sarısını veriyoruz artık, beyazını vermiyoruz.


azvodka

Pregomin AS İHTİYACI OLAN ARKADAŞLARA ÜCRETSİZ GÖNDEREBİLİRİM.05072781778Cevaplamak için Üye ol