Anne baba kıskançlığı hakkında önerileri olanlar,kızımlabaşım dertte:)

seddosh soruyor: 2

Merhaba nurti anneleri..
Benim kızım 20 aylık, ama maşaAllah aklı yaşından büyük.. Kısaca anlatacak olursam bizim sorunumuz kıskançlık..
Eşim işten geldiğinde sarılıp öpmek,yanyana oturup sohbet etmek, yemekte iken güncel konulardan konuşmak vs gibi şeyler küçükhanımı çileden çıkartıyor..
Neredeyse eşimle konuşmamızı bile kıskanıyor.. Kız çocukları babaya daha düşkün olurlar,bunu çok ii öğrendim fakat verdiği tepkiler çok büyük.
Kendini yere atıp ağlamak ve tepinmek gibi..Nerdeyse eşimle kanka gibi takılıyoruz..Kızımız yanımızda iken davranışlarımıza hep dikkat ettik,neden böyle davrandığını anlayamıyoruz..
Bu konuda bir düşüncesi olan varsa seve seve  dinlerim.. Çok sıkıcı bir durum..

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


mert_mert

oğlumda babası işten geldiğinde benim kolumu tutup koltuğun ön köşe kısmına oturtup yanıma sıkışırdı babasınada git git derdi 2 yaşında bile değildi o zaman..sonra sonra baba benim anne senin mert benim gibi oyunlar yaptık bıraktı artık hatta ben kızdırmak için gidip babasına sarılıyom bana bakıp git burdan otur koltuğa diye kızıyor ama böle sert bir tavırla..büyümüşde küçülmüş koca adamım benim..çok normal geçiçi ama siz babası gelince ilgyi yine kızınıza verin arka planda konuşun o anlamadan :)) zamanla geçer..


seddosh

gle ve mert mert teşekkür ederim.. Umarım geçer,bazen ikimize de komik geliyor gülüyoruz eşimle.. Bazende ciddi anlamda canımızı sıkıyor.. Teşekkür ederim cevaplarınız için..Cevaplamak için Üye ol