sare şafak ve azra okulları erenköy

erintra soruyor: 2

arkadaşlar bu okullar akkında bilgisiolan varı kızım 2 yaşında evie yakın bu okullar. yardıcı olurusunuz

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


AOA

Sare Şafak'ın bence en büyük dezavantajı okulun devamlı bi psikolojik danışmanı olmaması. Haftanın 1 günü gelen biri varmış sadece. O kadar çocuğu nasıl gözlemleyebilir ki?

Azra 4-5 yaş çocuklar için uygun olabilir ama 2 yaş için değil bence. Fazla disiplinli bir okul, 2 yaş çocuğunu sıkıyor bu durum.


eberguc

Ben oğlumu 3gun 1saatligine Azra'ya götürdüm. Cocuğuma yaklaşımları bana biraz sert geldi. En son gün oğlum yanıma gelmek istediğinde getirdiler ama tekrar oyun oynamaya ikna etmeye calisirken cok uzerine gittiler. Oğlumun öğretmene "üzerime gelme" dediği zaman bu okulun bize uygun olmadığına karar verdim. Cocuğa yaklaşımları çok kabaydi.Ben sevgi ve şefkat hissedemedim. Hatta Veli olarak bana "cocuğumu kucağıma almamamı,üstüne üstlük cocuğumun okulda kalmaya ikna olması için türlü yalanlar söylememi önerdikleri için de sogumustum zaten. Ama çevremde çocuğunu bu okula gönderiler çok mutlu olan ınsanlarda var. Okul tercihinin cocuğa ve aileye uygun yapılması gerekiyor sanırım.Cevaplamak için Üye ol