Kizimdan ayrilmak

lifecan soruyor: 2

Sevgili anneler kizim 18 aylikken işe başladim.onceleri sorun yoktu..şu anda kizim 26aylik..sabahlari ben giderken ağliyor.gitme diyor.ayrica en fenasi geldiğimde bana hiç yuz vermiyor.sanku hiç ozlememiş gibidavraniyor.öpmüyor,öpturmuyor,sadece otun oynarsam onu istiyor..sorum şu:acaba bu davraniślar bi tepkimi?

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


Dogaynur

Çok normal. Çocuklar 3 yaşına kadar 8 karakter değiştirir. Ancak unutma ne kadar zaman geçirdiğin değil, o zamanı nasıl değerlendirdiğin önemlidir. İşten geldikten sonra ve işe gitmeden once onunla kaliteli zaman geçirirsen bu davranışları düzelmeye başlayacaktır. Biraz sabır gerek. Zira artık buyuyor. Onu karşına alıp konuşmalısın. Anlamasada gerekirse hergun konuşmalısın. Kısa ama öz Bi anlatımla. Sen yokken ona kim bakıyor. Bu da önemli.evde dışarıda kiminle nasıl zaman geçiriyo.muhtemelen bakan kişinin enerjisi ufaklığa yetmiyor da olabilir.


lifecan

Benimle oyuncaklariyla oynamayi seviyor.Biraktiğim kişi çok iyi bakiyor ama benim gibi oyun yok ilişkilerinde.hemen hemen her gun kisaca söyluyorum.bak kizim ben okula gidicem döndüğümde kapiyi bana sen açicaksin vs.....tamam anniş diyor ama geldigimde yine ayni davraniyor..işi bırakmayı bile düşündüm bu yıl hatta..öyleyse biraz daha fazla zaman ayiracağim demekki döndüğümde

.teşekkur ederim doğaynur ilgine..Cevaplamak için Üye ol