KONYADA BEBEK MUAYENE-KONTROL??

iflah_olmaz soruyor: 6

bebeğimin aylık kontrolü için özel doktor arıyorum.es kaza başkent hastanesine gideyim dedim.bayan doktor elini bile yıkamadan dokundu bebeğime.ayrıca odada yeni değiştirilebilir örtü yoktu.oda buz gibi klimalıydı.ayşegül dü doktorun ismi.bi an bana acaba bebeğinizde gaz problemi var mı??yada acaba mama takviseyi yapsak mı diye sorcak zennettim.son derece tecrübesiz buldum.sorularıma olabilir diye cevap verdi hep.mama versem mi olabilir.gaz ilacı kullansak mı olabilir gece çayı alsam mı olabilir gibi:-(((ankarada kendini son derece geliştirmiş odaya girer grmez bebeğin ayına göre seni bilgilendiren elini dezenfekte edip bebeği yattığı yerin örtüsü her seferinde değiştirilen doktorlardan sonra inanılmz ilkel geldi burası bana.

 

her ay kundakla bebekle ankaraya gitme şansım da maalesef yok.bana profesyonel hijyenik bir bebek doktoru lazım.acillll.-(((

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


mibrim

hasan koç a arkadaşım oğlunu götürüyor memnun..oyuncak içinde didemylmz ın bahsettiği yer, realde ki toyzz shop ya da marketinin içi, kule sitenin yakınında ki bebekçe,fatih bebe,horasan bebe, dastini çarşıda orduevi karşısında taksim oyuncakçı...buralarda ficher price ve playskool ürünlerini bulabilirsiniz..


iflah_olmaz

teşekkür ederim kızlar:-))))

 


iflah_olmaz

teşekkür ederim kızlar:-))))

 


iflah_olmaz

VALLAHİ ARKADAŞLAR BEN ÇAREYİ ANKARADAKİ HEP GİTTİĞİM DOKTORA GÖTÜRMEKTE BULDUM.HIZLI TRENDE VAR ARTIK.HER AY 1 KERE GÖTÜRÜYORUM.NAPAYIM:-)))HASAN KOÇ 150 MİLYOM MUAYENESİ TAKSİ PARASIYLA 170 MİLYONU VERECEĞİME ANKARADA GÜVENDİĞİMİZ  DOKTORUMUZA GÖTÜRÜRÜM  DAHA İYİ.


turozsu

bende konyadayım hasan koç'a götürüyoru kızımı memnunum . en güzel tarafı istediğim zaman istediğim saatte telefonla görüşebilmek. sonuçta çocuktur. her an hastalık veya başka ani sıkıntılar olabiliyor her seferinde doktora gitmeye kalksam bir sürü iş. çoğu zaman telefonla hallediyorum. muayene ücretine gelince pahalı ama ilk başlarda ayda bir gidiyordum şimdi 4-5 aya kadar çıkarttık. onun dışında dediğim gibi istediğim zaman telefonla arıyorum.


iflah_olmaz

evet bence bebek doktoru diyince akla ilk gelen şey rahatlıkla ulaşılabiliyor olması.ama zaten tüm özel doktorlar cep telefonlarını verirler.bende ankara güven hastanesinde ogün kurne ye götürüyorum.

 

gecenin bir yarısı kaka yapmıyo diye aradığımı bilirim:-))

 

 
Cevaplamak için Üye ol