Bağlıca-ankara med akademi hakkında bilgi?

inci34 soruyor: 5

MED AKADEMİ hakkında bilgisi olan var mı?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


mnnk


kreş arayışı içinde kendileriyle görüştüm.oyuncaklar,okul çok güzel şatafatlı. herşey çok güzel anlatılıyor. ingilizce almanca satranç orf vs. branş dersler varmış. ama tercihim orası olmadı bu kadar güzellik içinde içim ısınmadı eksik bişeyler var gibi geldi bana. ama herkesin beklenti ve hisleri farklı olabilir. 


inci34

Mnnk teşekkürler,neden böyle bir hisse kapıldınız,merak ettim doğrusu.Çok mu mükemmelciler?


mnnk

herkes kendini öyle tanımlar çok mükemmelliyetçi :) ama öyle gelmedi çok şatafata da içim ısınmadı belki. duru kolejiyle görüşmüştüm daha mütevazı ama sahibi bayan işini bile biri. fiyatı dolayısıyla tercih etmedim. oraylada görüşün derim. dediğim gibi herkesin düşünce ve hisleri memnuniyeti farklı olabilir. med e gidip memnunuz diyenlerde var .

oley kreş ve ay ışığı kreş(eski tanem kreş) saatleri uymadı bize.


1melekannesi

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Öğretmen kadrosu düzgün değil gelen gidiyor.kurucusu çok gösteriş yapiyor ancak uygulamaları hiç yok. Biz cocugumuzu aldık. Zaten veren herkes geri alıyor.


appleapple6

merakımdan soruyorum üzerinden epey zaman geçmiş. nerde karar kıldınız daha doğrusu kıldınız mı ? memnun musunuz değilseniz sizin beklentilerinizi ve çocuğunuzun özelliklerini yazın tavsiyede bulunayımCevaplamak için Üye ol