arabada resim çizmek, oyun oynamak için sehpa

_Ela_ soruyor: 6

Arabada resim çizebilmek için, üzerinde araba sürebilmek için veya diğer oyunlar için bir sehpa / tepsi v.b. ihtiyacımız var. Oto koltuğuna monteli olabilse daha süper olur. Tr'de bu tarz bir aparat gördünüz mü? Veya pratik fikirleriniz var mı? Ama uygulaması basit olsun :)

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


gamze_Bende arıyorum bahsettiğiniz amaç için, resimdeki gibi bir ürün.Lapdesk diye geçiyor genelde ama burada bizim istediğimiz amaç ile kullanılmış. Linkine ulaşamadım.

Ama linktekine benzer bir ürün de işe yarayabilir gibi geldi.

http://urun.gittigidiyor.com/VIALONIC-PORTATIF-LAPTOP-SEHPASI-AYARLANABILIR_W0QQidZZ31071245

Ama şu linkteki modeller çok güzel ve kullanışlı.

http://www.alltravelingkidsfamilyvacations.com/articles/travelblog/2008/05/19/travel-tables-car-seat-travel-trays-lap-desks-for-kids-to-eat-play-draw-color-and-write-on-road-trips/peluse

Linklerdeki ürünleri hiçbir firma getirmeyi akıl edemiyor mu acaba bence de arabada durmayan çocuklar ve uzun yolculuklar için çok işe yarayabilir.
Kaç gündür araştırıyorum ne ebaydaki ne de diğer linklerdeki ürünler gibi bir sehpa yok hiçbir yerde.
Ebay da arkadaşın verdiği linkte Türkiye ye de gönderilebiliyormuş galiba ama bir terslik olur diye endişeleniyorum açıkcası yoksa sipariş edeceğim.


gamze_

http://www.e-bebek.com/oto_koltugu_aksesuarlari/fisher_price/fisher_price_seyahat_masasi/FPR-96467

Stoklarda yok diyor ama bu markanın ürünlerini satan yerlerde olabilirliği yüksek gibi geldi.


CANANOZDEMIR

Arkadaslar bu tarz urunler Media&Mark da var , bir bakın isterseniz.


EsraEA

Şehir içinde çok uzun mesafe gitmediğimiz için bu aralar kullanmadık. Ama yaz da geliyor artık :) Gecen sene tatile giderken Ikeadan 3 tane lacivert tepsilerden almıştım. Gayet de işe yaramıştı. Bir arkadaş yatakta kahvaltı için olan tepsilerden aldığını söylemişti. Hani altı yumuşak olanlardan. 3 tane amak zorunda kalınca yatakta kahvalti tepsilerini  kullanmazlarsa ne yaparim ben 3 tane tepsiyi diye almamıştım.
Bir de İkeada kirmizi acilir kapanir tepsi var. Bu tepsilerden bir tane evde var. Bazen meyve yemek, bazen tek takılmak isteyen olursa resim çizmeleri için kullanıyoruz. Ucuz da birşey. Arabada hiç denemedim ama dur bir deneyeyim :) Şimdi düşününce süper olacağı aklıma geldi. Sonucu yazarım :)Cevaplamak için Üye ol