Masalcı tırtıl veya kumaş kitap

nurturia soruyor: 8

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


Toprakogul

Bende çok merak ediyorum, benim bebişime 4 buçuk aylıkşimdiden kitap alışkanlığı kazandırmak istiyorum. Tecrübeli anneler bize yardımcı olsun lütfen


burcuukarakus

Ben ilk olarak kıkırdıyorum diya bir kitap almıştım. Okuduktan sonra tuşuna basıyorsun kahkaha atıyor bayılmıştı oğlum


mezguashe

oğlum o aylarda ilk kitabım gibi hışırtılı, çıngıraklı, dişlemelik köşeleri olan kumaş kitaplarına bayılıyordu. ders çalış hadi diye veriyorduk eline.


ayberk_aynur

bende var masalcı tırtıl oğlum pek sevmedi nedense ilgisini, çekmedi satacağım bu gidişile biraz daha deneyipeges

hışırtılı bez kitabı vardı, çok severek oynadı. hala arada çıkarırım oynar


urasium

masalci tirtila oglum 4 ayliktan beri bayiliyor.Sarkilari calarken o da bagiriyor , sanirim soylemeye calisiyor:) bez kitabi da var ayi saklanmis onu buluyor kumaslarin arkasindan onu da cok  seviyor. yani bence ikisinin de yeri ayri ama ben masalci tirtil derim daha eglenceli... kumas kitap yerine bir cok kitap ayni isi goruyor bizim evde mesela neseli saklambac kitabi...


guno

Kesinlikle önceliği kumaş kitaba verin derim. Biz dört aylıkken falan çiftlik hayvanlarından oluşan bir kitap vermiştik eline. çok uzun süre en sevdiği oyuncağı o oldu. Masalcı tırtılı 1.yaş doğumgününde almıştık.o dönemde daha anlamlı oldu. hala da ilgiyle oynuyor,artık şarkıları söylemeye de başladı.ama epey ağır bir şey.


persephone110

Su an kumas kitaplar oneriyorum Ben de.masalci tirtilin sarkilarini cok seviyor oglum ama su an Elaine tutmasi icin cok agir ve agzini da sokmak istiyor o nedenle 5.ay icin erken ama kumas kitaplari yalayip yutuyoruz severek :)


Cevaplamak için Üye ol