Kartal-yakacık-uğurmumcu taraflarinda bilinen en iyi anaokullari?

sweety soruyor: 7

merhaba herkese,3 yasindaki kizimi bu sene yuvaya vermeye karar verdik. Gerci bu konuda okul bulmak icin gec kaldim biraz. Internetten cok fazla sayida yuva buldum ancak iyi olup olmadiklari konusunda emin olamadim. Bu bolgelerde bildiginiz iyi okullar varsa bana acil bilgi verebilirmisiniz?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


basakboran

kartalda berna abla çoçuk evi kesinlikle ve kesinlikle tavsiye derim kızım 3 yasından beri oraya gitti


batlanc

merhaba, kızım 2,5 yaşından beri kartal büyük düşler anaokuluna gidiyor, bir seneden fazla oldu, ben de kızım da çok memnunuz. Ev ortamını aratmıyorlar, ders programları iyi, kızım haftasonları evde olmak istemiyor, okul diye ağlıyor. Ben de anaokulu seçerken zorlanmıştım, bir çok yer ile görüştüm, etraftan bilgi aldım, ama şu an çok huzurluyum. Ve çocuğu okuldan alırken diğer veliler ile konuşuyoruz, tüm çocukların yüzü gülüyor, önemli olan da bu bence.


pinarpinar

merhaba, kartal ve çevresindeki pek çok ana okulunu iyi bilen eğitimli bir anne olarak yazıyorum.FEN BİLİMLERİ OKULLARI YAKACIK anaokulunu görmeden karar vermeyin derim.Ben epey gezdikten ve marka gibi görünen pek çok pahalı okuldan sonra iki çocuğumu da bu okula verdim.Bir oğlum ana okulunda, diğeri ilkokulda.Okulun öne çıkan tarafı şu: 1) Her çocukla birebir ilgileniyorlar.Bu ana okulunda da ilköğretimde de  böyle.Kayıt yapan her öğrenciye hemen öğrenme sitili ölçeği ve kişilik özellikleri ölçeği uyguluyorlar.yani çocuğunuzu tanıyorlar ve ona göre birebir ilgileniyorlar.Zaten dershanelerini fen bilimlerinin duymuşsunuzdur.Okullarını yeni açtılar.Dershanelerin marka değerini düşürmeyelim diye çok iyi çalışıyorlar.     2) Anaokulundan itibaren yabancı dil öğretimine çok önem veriyorlar.Dersler tüm gün yabancı hocalar eşliğinde yapılıyor.Büyük oğlum çok marka bir kolejden hiç bir şey öğrenmeden bu okula geldi.şimdi neredeyse konuşuyor.Ana okulundaki oğlum sabah ingilizce günaydın diyerek uyanıyor.İş bitmiştir helal olsun onlara.

3)Çok iyi bir yöneticisi var.Çok deneyimli,alçak gönüllü,herkesi dinliyor ve önemsiyor.Çocuklarla iletişimini görmelisiniz.Bu okulda her çocuk değerli gerçekten.  Aynı zamanda öğretmenleri sanat dersleri öğretmenlerinin kalitesi çalıştıkları kurumlar çok iyi.

Ben okulumuz dediğim fen bilimlerini şiddetle öneriyorum.Okul arayan herkes bir baksın derim.Yeni açılmış daha işi çok ciddiye alan değerlerini kaybetmemiş böyle kurumları desteklemek, yüreklendirmek lazım.


SeraA

Henüz çocuğum yok ama yiğenimi yazdırdık uğurmumcuda Altın Pusula Anaokulu öğretmen kadrosu çok iyi, çocuklar için bir cennet öneririm. diğer yazdıklarım çıkmadı ama umarım bu önerim yayınlanır..:)


SeraA

bahçesi 200 m2 ve oyun gurupları çok güzel, hijyene çok önem vermişler alerji ve mikroplar için NASA nın kullandığı cihazları kullanıyorlar. Branş derselerinde örnek ingilizce öğretmenleri California üniversitesi ingilizce öğretmenliği mezunu , bu kadar kaliteli ve profesyonel bir okul ücret konusunda çok cazip kalmış çevresindeki okullardan daha avantajlı benden iyi reklamcı olur :) ama hak ediyorlar :)  teşekkürler ALTIN PUSULA ANAOKULU :)


pinar4423

Merhabalar,

Benim çocuğum 3 yıldır KARTAL MİNİK YILDIZLAR ANAOKULUNA gitmekte bu yıl mezun olacak.Gerek yönetim,gerek öğretmen kadrosu,gerekse personel kadrosu çok başarılı ve profosyonel,tüm personel çok güleryüzlü ve ilgili.Çok büyük ve donanımlı bir bahçeye sahip.Bahçesindeki çimalan sayesinde çocuğum enerjisini rahatlıkla toprak üzerinde atabiliyor.
Okulun müstakil (tek katlı)oluşu en önemli özelliklerden birisi.Tam zamanlı ingilizce dersinin yanında(Haftanın 5 günü) bir çok branş dersleri verilyor .Buderslerin çocuğum yeteneklerini geliştirmesi konusunda çok yarar sağladı.Mutfakta hazır gıda kullanmıyorlar yoğurt,reçel,meyva suyu gibi besinleri kendileri hazırlıyorlar.İçim bu konuda çok rahat.Benim çocuğum çok mutlu bende çok mutluyum. TEŞEKKÜRLER MİNİK YILDIZLAR ANAOKULU ailesi sizi seviyoruz.


Merdas

Merhaba, 18 aylık oğlum için kreş bakıyorum. Minik yıldızlar hakkında daha fazla bilgi verebilir misiniz? Yine minik umutlar, yakacik çocuk akademisi de evime yakın olan listemdeki kreşler. 

Özellikle minik umutlar ile görüşeceğim ilk olarak, başka önerileriniz var mı? Cevaplamak için Üye ol


İlgili sorular

Ankara'da doktor tavsiyesi 2

annemii
Son: annemii,

Bebeğim düştü ;( 6

yeter_ak
Son: ay__irmak,

Beylikdüzün de iyi eğitim veren kolejler 0

Gece tuvalet eğitimi 8

arf000 3Y
Son: karam32,