Doktor Canan Okuyucu Bilgili Hk/Öneri

miracik soruyor: 7

Merhaba, 

Doğumda o anda o nöbetçi olduğu ve biraz da benim tembelliğimden 6 aydır Canan hanıma gidiyoruz. Ama başından beri pek tutmadı elektriğimiz. Benim kuruntum mu bilemiyorum. Ek gıdaya da geçiş yaptığımız bu günlerde doktoru değiştirsek mi diye düşünmekteyim. Kendisini tanıyan, yorum yapacak ya da Anadolu yakasında doktor önerebilecek arkadaşlar var mı acaba?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


cilekli_pasta

merhaba bende bu doktoru başka bir arkadaşımdan dolayı tanıyorum.. çok mıymıy konuşan, sevimsiz bir bayan olduğunu söyledi. size kendi doktorumuzu tavsiye etmek istiyorum gerçekten çok memnunum. Biz kadıköy şifa hastanesinde tanıştık. orada doğum yapmıştım ve doğumumuza girmişti. sonra oradan ayrıldı. Göztepe medicalpark hastanesinde dr. Esra Kezer.. çok memnunuz.. çok memnun kalacaksınız. ismimi verirseniz çok daha fazla ilgilenecektir..Kerem in annesi Sevilay..
sevgilerimle


miracik

çok teşekkür ederim. :) hemen araştıracağım... 


leyse

Merhaba,

Bu konuda ki goruslerinize katılmıyorum oglumun gelişiminde katkısı büyük, gerçekten mesleki anlamda çok değerli bir kişi

Kendisi cok ciddi bir rahatsızlık durumunda yakından takip etmekte size önerim çok aceleci davranmayın ve Allah göstermesin kotu bir durumla karşılaştığınızda uygulanacak tedavi yöntemi ve akademik bilgisi önemlidir. Ben şahsen zor bir hastalık dönemimizde bizzat şahit oldum. Bebeğinizi sağlıkla büyütmeniz dileğiyle....


DILEKKRN

Kızım 5,5 aylık oldu....ne yazık ki çocuğumun bağırsakları iltihaplanmış ve canan okuyucu bilgili doğum doktorumuzdu.son 20 gündür emmesi çok zayıf, dışkısında kan var diye defalarca söylememe ragmen önce takip edelim dedi, tekrar aynı sorundan sebep aradım süt ve süt ürünlerini kesin dedi.halbuki sümüksü kakası vardı, bir kere bile ay dönümü hariç kontrole çağırmadı, humanayı kes , tahin,domates,bulguru kes diye elime bir liste vermedi sonuç olarak kızım 10 gün boyunca hiç kg.almadı ve başka hekime götürdük oda meryem necafi iyi bir kadıncağızdı fakat ilk günden beri kızımla kendisi ilgilenmediği için ve yapısını tanımadıgı için oda elme suyuna başlattı bizi hepsi yanlışmış ve çocugum anlaşıldıki bağırsak iltihabı olmuş.şimdi birçok gıdayı kestim ve 3 gündür kızım meme emiyor çok şükür.acıbadem hastanesi nasıl olur da böyle dr.ları çalıştırır bunu anlayamıyoruz .doğumu yapan dr.umuz Cem Öncüloğlu'ydu çok iyiydi hatta mükemmeldi. onu çok seviyoruz. ama bebeğimin dr.u çok umursamaz.,aynen mıymıy konuşan ,sesi bile pek duyulmayan, senin konusmana da pek izin vermeyen bir hekimdi. tam birşey sorucaksın ben bitireyim diyor .seni susturuyor. en son kendim artık çocugum çok huzursuz diye kontrole gittiğimde dr. canan hanım bize haber bile vermeden çıkmıştı, ve biz kendisini geldik, çıkmışsınız diye aradığımızda benimde programım var dönersem alt üst olucak diye karşılık verdi. doğru bizim işimiz gücümüz yok. halbuki biz onu bu 5,5 ay  boyunca defalarca 40-50 dk.kapısında oturup bekledik. sakın acıbadem hastn.çocuk dr.larını tercih etmeyin. ben dava bile açmayı düşünüyorum .


serra77

Zaten bence o hastanenin hicbirseyini tercih etmeyin,ne zaman gitsem basima birseyler geldi, 5 yildir onunden bile gecmiyorum.


miracik

acıbadem kadıköydeki tüm doktorları denedim neredeyse :) Canan hn, Gülşah Hn, isimlerini şu anda hatırlayamadığım ama notlarımda olan bir ton doktor daha. Allahtan sorunsuz bir çocuk Mira. Ama ne yazık ki onu sürekli takibine almasını istediğim, gerçekten elektriğim tutan, ilgili bir doktor bulamadım. Bulan varsa isim verirse çok sevinirim :)


dilekkrn acil şifalar diliyorum minik kuzuna. geçmiş olsun. :(


DILEKKRN

teşekkür ediyorum umarım biran önce iyileşir.dr.umuz zantac,zaditen ve gaviscon verdi.

şimdilik ona güvenmekten ve sağlık dilemekten başka yapacak bişey yok. ilk bebeğim oldugu için ben kendimi çok hırpalıyorum.umarım gececek.Cevaplamak için Üye ol