Bebekler için yürüyüş ayakkabısı

ozguranne soruyor: 3

Yürümek üzere olan çocuğum için ayakkabı almayı düşünüyorum. Şu ana kadar süs amaçlı bir kaç ayakkabısı oldu.  Evin içindeyken yalın ayak yürüyor, ama evden dışarı çıktığımızda yere basmak istiyor. Ayakkabı alırken nelere dikkat etmeliyim?

Teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


23 Cevap


Aysegul_Yagmur_Irmak

Bilimsel olarak cevap vermem mümkün değil ama sadece en üst kısmı lastikli, topuk kısmı yukarıya doğru tabiki bir miktar sert, en üst kısım lastik dediğim gibi. Ben de oğlumda hep Robeez kullanıyorum, bu satış işi de profesyonel değil, oğluma alırken birkaç tane fazla alıyorum o kadar.

Ayağına tam olan ya da basarken ayağından kayan ayakkabı daha kötü bence. Çocukların ayakları o kadar hızlı büyüyor ki mesela 3 haftada oğlumun ayakları gözle fark edilecek kadar büyüdü, 3 hafta önce yürürken rahat basabileceği klasik bir ilk adım ayakkabısı almış olsaydım şimdi giyemiyor olacaktı. Bu da önemli bir detay bence. ;)


Aysegul_Yagmur_Irmak

Aslında mağazada inceleme imkanınız olsa daha iyi anlarsınız, lastik deyince kulağa çok esnek gibi geliyor olabilir, ama ayağından çıkmasını engelleyecek kadar bir lastik var. Ürünü açıklayan bir foto ekliyorum. :)

Cevaplamak için Üye ol