Yüzde oluşan kizariklik

celvy soruyor: 9

Oglum 20 günlük yaklaşık 5 gündür yüzünde kucuk sivilceler şeklinde kirmiziliklar oluştu. Kızarıklıkların üzeri de beyaz. uyduğunu zaman biraz geçiyor gibi ama özellikle ağladığında çok kızariyor nedeni ne olabilir acaba?

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


ankaanka

Sütünüz yağlı mi acaba


nisa2010

Kücuk kızim dogduktan 15 gün sonraayni sekilde çıkmaya başladı.onceleri hafifti gittikce artti bütun yüzunü sardı.2 aylık olunca kendiliğinden geçicek demisti bi dr.gercekten gećti.gida alerjisi diyen de oldu sütun yagli diyen de.cilt dr atopik dermatit dedi.linola yüz kremi yıkama jeli verdi onları kullandik fakat 2 aylık olunca bi anda yok oldu hepsi.


cokcocuk

Oğlum doğduğunda aynı şeyleri yaşamıştık. Sürün yağlı olduğu içindir. Ben çok fazla çikolata yemiştim☺️. Onu kestiğim anda sivilceler azalmıştı. Yediğin yağlı şeylere dikkat edersen geçecektir.


bayselif

Çikolatayı kesmeyi deneyin alerjik oluyor geneldeAnne_Ebe

milia denilen oluşumlar onlar kendiliğinden geçer müdahale etmeyin, endişelenmeyin ;)


m_eymen

Benim oğlumda da vardı. Çok sinir bozucu gerçekten. Çok kızardığında krem sürüyordum. Dokyorlar 1 yaşından donra geçer dediler. Bir yaşını geçti bıçak gibi birden gitti hepsi. Tabi farklı olabilir yine dee cildiyeye götürmenizde fayda var. Geçmiş olsun


msasa

Oglumun da ilk 2 ay butun derisi soyulmus ve butun vucudu sivilceydi 2. Ayda kendilkginden gecti


celvy

Teşekkürler. . Biraz sabredip beklemem lazım ..


defnefaruk

Evet korkulacak bsy yok endiselenme o kücük bebeklerde olur sütün yagliligiyla alakasi yok cok öptürme kmseyede


Cevaplamak için Üye ol