Ankara Ya-pa Oyun grubu

ipek soruyor: 10

Hoşdere'de bulunan Ya-pa oyun grubuna çocuğunu götüren varmı?

fiyatı çok uygun geldi (aylık 100 tl). fakat deneme dersi için ücret istediklerinden (30 tl) biraz kararsız kaldım. bir de derste tam olarak ne yaptıklarını söylemediler.

 deneyip memnun kalan var mı?

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


ipek

teşekkür ederim deniz . yeni bir yapa açılması oldukça isabetli olmuş. 

Çünkü bu sabah "paralı" deneme dersimize gittik. ve açıkçası hiç beğenmedim.mekan oldukça küçük ve havasız ayrıca oyun odasına çıkılan merdiven çocuklar için oldukça tehlike arz ediyor.. 

kasada oturan bayan ise bir eğitim kurumunda sizi karşılayarak orayı temsil edebilecek niteliklere haiz olmayan birisi. 3-5 çocuğu bir araya toplayıp "oyuncaklar burada hadi oynayın bakalım" diyen bir yer. bunun içinde ekstra bir ücret ödemeye hiç gerek yok sanırım.

gitmeye düşünenlere nacizane görüşlerim böyle. umarım yeni açılacak şube "YAPA" markasına yakışacak bir yer olur.Açılınca adres konusunda da bilgi verirseniz sevinirim.


merve_furkan

slm arkadaşlar bende dikmende oturuyorum haftasonu çiğdem mahallesındekı curcuna partı eviyle çetin emeç bulvarındakı bir kreşe gidip araştırma yapmayı düşünüyorum aslında sizlerle oluştursak daha ii olur ancak böyle oluşturulan guruplarda nerde buluşluyor bilmıyorum ev mi başka bi alan mı?


Elcino_mutluatolye

Umutunannesi ve beyazgelincik, cocuklarimiz ayni yaslarda. Bizim Nurturia anneleri olarak Ankara'da oyun grubumuz var. Su anda curcunapartievi'nde bulusuyoruz. Yazin park bahcelere cikmayi planliyoruz. Isterseniz katilabilirsiniz

http://www.nurturia.com.tr/groups/thread/39ccfde6-c83d-44c8-b3bd-9e8b009d916e/48/kucuk-bebekler-oyun-grubu2-%28calismayan-anneler%29


mmeral

beyazgelincikk curcunadan memnun kaldınız mı acaba? web sitesinde büyük çocuklara hamburger patates kızartması ketchup falan verdiklerini görünce pek güvenilir bi izlenim bırakmadı bende. sizin de fikirlerinizi duymak isterim.


Elcino_mutluatolye

Mmeral biz curcunapartievinin oyun grubuna gitmiyoruz, sadece cocuklari sosyallestirmek icin ucret karsiligi mekani kullaniyoruz. 2 tane oyun ablasi da cOcuklari oynatmamiza yardim ediyor. Gelmek isterseniz bekleriz. Tahminim o fotograflar dogumgunu partisindendir ve yiyecekler dogumgunu sahibinin secimidir.kem

ya pa mekan olarak birazküçük evet ama zatenfazla  sayıda çocuk olmadığı içinsorun olmuyor öğretmen sibel hanım son derece ilgili çocuğunuzu çok iyi gözlemliyor ve çok doğru yönlendirmelerde bulunuyor merdivenler konusuna ben çok takılmadım çünkü içerideki odadan merdivenlere fırlama şansı yok dışarıda da ben bekliyorum bu şartlarda bu tehlike her yerde olabiliyo zaten birde gidemediğiniz günlerde hakkınız yanmıyo bir ödemeyle 8 defa götürüyorsunuz .tabi hepimiz farklı özellikler arıyoruz birimiz için önemli olmayan diğeri için vazgeçilmez birözellik olabiliyor umarım sizde çocuğunuza en uygun yeri bulursunuz


mmeral

elcino grup da bir fikir gibi geldi bana. hangi günler gidiyorsunuz? ben sadece hafta sonları getirebilirim. curcunada yakın bana olabilir aslında.


smhsmh

başka giden oldumu arkadaşlar ya pa yammeral

Geçen bahar gitmiştik. Sahibesi ve ablalar çok ilgililer. Veliler içerde beklemiyor. Çocuğunuzu bırakıp gidebilirsiniz yani. Ama ben içerde oturmayı istemiştim onu da makul karşılamışlardı. Ortam da fena sayılmaz. Odacıklarda türlü oyuncaklar falan var. Fakat benim istediğim, çok ilgiden ziyade Gymboree gibi ders şeklinde öğretici aktiviteler olmasıydı. Burda da aktiviteler var ama daha çok kreş veya yuva havasında. İsterseniz deneme dersi için randevu alıp deneyebilirsiniz.


mmeral

Cinnahtakine gitmiştik biz bir de hoşderede var sanırım. onun hakkında bir fikrim yok.Cevaplamak için Üye ol