Çocuklar için düğün kıyafeti

EsraEA soruyor: 6

Önerebileceğiniz yer var mı? Bu pazar kızkardeşim evleniyor.
Kızlar için gelinlik tarzı kıyafetlere baktım. Kanzda sade guzel seyler var ama 100 lira. Başka yerlerdeki daha uygun fiyatlılar da biraz abartılı.
Oglum içinse hiç birşey bulamadım. Hadi kızlara iyi kötü birseyler var da ogluma hic bulamadım.
Baktığım yerler: Bücürük, Peros, C&A, kanz, kısacası optimum outleti cocuk bolumu :)
Ve tek alacak valtim cumartesi öğleden sonra. Nokta atışı yapmam lazım :)

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


EmineKartal

Beyza'ya Zara'dan çok güzel beyaz keten bir elbise geldi hediye olarak dogumgününde, ben de ona bu yazki tüm dügünlerde bunu giydirmeyi düsünüyorum. Ama fiyati konusunda hicbir fikrim yok. Erkekler icin de hep takim elbise giydirildigini görüyorum ama nerden alinir ona dair de bir fikrim yok.
kolay gelsin


didoba

Ben bu konuda eminönü diyorum. mahmutpaşa yokuşu yani. biz de kuzenimin kızlarına ordan çok uygun fiyata ve abartı olmayan beyaz saten (gelinlik tarzı ama uzun değil)elbiseler almıştık.  erkek çocuklar içinde alternetifler vardı diye hatırlıyorum. sonuçta 1 ya da 2 kez giyecekler.


selnaz

kesinlikle eminonuuuuuuuuuuuuuuu didoba ya katiliyorum ben gecen hafta ogluma aldim fiyati saka gibi


EsraEA

Teşekkürlerrrrr :)
Bugün de kınası var. Cumartesi de 2-3e kadar çalışıyorum. O saatten sonra gitsem açık dükkan bulur muyum? Eğer gidebilirsem Mahmutpaşa yokuşu diye sorsam bulur muyum?
Emine eğer yarına gidemezsem mecbur bu tarafta bakacağım zaten :( Kozyatağı Carrefourda var mıydı? Tepe natiliusta vardı galiba. Bir de markasız çocuk kıyafetleri satan yerlere bakayım diyorum bir ümit :(


didoba

yanlış hatırlamıyorsam 6, 6.30 gibi kapanıyor dükkanlar. mahmutpaşa yokuşunu kime sorsanız gösterir size. ama mısır çarşısının içinden geçilerek gidiliyor. kısa bir tarif :)

bi de kadıköyde bahariyeden rexx sinemasına giden ara sokakta karşılıklı 3-4 tane çocuk kıyafetleri satan mağazalarr var. oraları da değerldirebilirsiniz. fiyatları mahmutpaşa ile kıyaslanamaz ama vakit dar diyorsunuz.


EsraEA

Kızlar süpersiniz. Cumartesi gittik Mahmutpaşaya. Hatta eşimle dedik bundan sonra ayda bir gelelim diye :) Çocuklar için çok güzel kıyafetler vardı. Gelinlikler 20 lira. Biz pahalısından aldık 25 lira :) Erkek çocuk için takım elbise 50 lira. Şaka gibiydi :) İyi ki sormuşum. Bir gelinlik fiyatına hepsini aldık :)Cevaplamak için Üye ol