hamile kıyafeti

nurturia soruyor: 8

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


ra_she_de

lcw ve hm uygun oluyor. eğer istanbuldaysanız ve bakırköye yakınsanız bakırköy pazarında bir tezgahta güzel pantolonlar vardı ilk hamileliğimde ordan almıştım birşeyler


kedidirkedi

Bakırköy deki hamile mağazaları çok kazıkçı. Yukarıdaki markalardan alın derim.


Fundaaa

LCW


ra_she_de

h&m de indirim var bugün gezdim bende hamile pantolonları 20-30 lira civarıydı indirim varken bende aldım şimdiden :)
mona_roza

bende perşembe günü kurulan bakırköy pazarındna almıştım pantolon çok da rahattı hala arada giyiorum :D :D


esgi

C&A çok başarılı bu konuda. Aldığım gömlekleri hala giyiyorum işe gelirken:) Bir de GeBe ve Ebru Maternity var ama onlar biraz daha pahalı.


polen

triko tunikler,robadan genişleyen cici tunik elbiseler altına da taytlar ve çizme.benim hamilelik kıyafetlerim bunlardı.bunlara uygun tokalar,küpeler,aah aaahh ne kokoş hamileydim ben zamanında.
hamile kıyafetleri kazık.sadece ayarlamalı hamile taytları almıştım,gerisini normal mağazalardan hallettim.şimdi de giyiyorum onları.


monchichi

f_m_t tam da söylemek istediğim şeyi söylemiş. Ben üst alırken yakalarına hiç dikkat etmedim, şimdi emzirmeye uygun kıyafet yok evde. Bebek doğduktan sonra da uzuuunca bir süre kendine alışveriş yapamıyor insan. O yüzden kıyafetlerinizi doğum sonrasında da giyecek şekilde seçmenizi tavsiye ederim. Pantalon sayısını az tutmakta fayda var, ileriki aylarda çok sıkıyor insanı. Tayt rahat, ama karın kısmında dikiş olmasa iyi olur, karnınız gerilince dikişler çok kaşındırıyor. Yazın elbise güzel, onda da göğüs kısmı lastikli veya dar olmasın, göğüsleriniz de geriliyor ve kaşınıyor. Ben genellikle C&A tercih etmiştim. Fiyat/performans oranı çok iyi.


Cevaplamak için Üye ol