Bodrum'da bebekle gidilebilecek otel tavsiyeniz var mı?

cigdemkrc soruyor: 6

Merhaba, biz geçen yıl Ateş 5 aylıkken Sueno Hotel Side'yi seçmiştik ancak hastalandı ve ne otelde ne de Side'de doktor bulamadık. Ankara'ya acil dönüş yaptık çok zorlu bir uçak yolculuğu ile. Şİmdi minik adam 13 aylık ve biz yeniden tatil planları yapıyoruz. Geçen seneki acı tecrübemizden sonra bu sene merkeze yakın hastahaneleri olan Bodrum'u seçtik. Ama otel konusunda karar veremiyoruz. Tavsiyesi olan varsa memnun olurum. Özellikle kendi mutfağı olan apart oteller varsa bildiğiniz çok makbule geçer.

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


zopatya

Aktur residence olabilir.


Annece

Salmakis Resort 


elfuraszgr

akyarlar liv hotel .küçük butik bir otel kalabalık değil hatta oldukça sakin denizi muhteşem ama bodrum merkeze uzak. denizi sakin, denize sıfır.


zopatya

Voyage'ın da br oteli var. Sadece çocuklu ailelere özel ama braz yüksekti fiyatı...


cigdemkrc

Teşekkürler önerileriniz için. İnceledim hepsini. Mutfaklı otel bulmak zor gerçekten. Ya denize uzak oluyor ya bakımsız ya da çok pahalı. Aktur residence makul seçeneklerden hem merkeze hem denize yakınlık ve konfor düşünüldüğünde. 5 yıldız herşey dahil konseptini sevmiyorum çünkü otel dışına çıkılamıyor. Gittiğimiz yerleri keşfetmek daha güzel ,otelde uyumak ve bebeğe yemek pişirmek dışında vakit geçirmek istemiyorum.

Peki yurt dışı tatil konusunda ne düşünüyorsunuz sizce 13 aylık bebekle yurtdışında tatil yapılabilir mi? Yapanlar ya da çevresinde yapıp memnun kalanlar var mı?


egis

Merhaba,


Gündoğan'da Butikhan otel var, ancak mutfaklı değil odaları bildiğim kadarıyla ama denize sıfır hoş bir yer. Yalıkavak'ta sahilde birkaç tane apart otel var, ufak mutfakları oluyor. Mer-Can ve Panormus Apart var benim bildiğim. Yalıkavak Bodrum merkeze yakın değildir çok ama  sağlık ocağı, ayrıca bir tane özel doktor var benim bildiğim ve Acıbadem hastanesi de çok yakın.
Cevaplamak için Üye ol