Bu nedir?

ayssegulll soruyor: 4

AŞILARLA ÇOCUKLARA DOMUZ ve MAYMUN GENİ ENJEKTE EDİYORLAR (Dr. Aidin Salih)

Aşı en büyük çocuk katilidir…

Sağlıklı doğan çocuk aşılarla hasta ediliyor. Hepimiz uygulamalarda, en ağır hastalıkların aşı sonrası nasıl başladığını gördük… Dünyada milyonlarca ebeveyn aşıların sadece bir tek amaca hizmet ettiğini artık anlamış durumdadır: Çocuğun bağışıklık sistemini tahrip ederek ilaç üreticileri ve doktorlar için iyi birer müşteri olmalarını sağlamak. Kendi tecrübem ve diğer ailelerin tecrübeleri sayesinde biliyoruz ki, hiç aşı olmayan çocuklar hastahanenin ne olduğunu bilmezken, aşılanan çocuklar hastahanelerden nerdeyse hiç kurtulamıyorlar.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


ayazlali

Inanmadan once homeopati nedir bir arastirin isterseniz. Su dunyamizda gercekten ise yarayan ve ise yaradigi defalarca kanitlanan (kontrollu klinik deneylerle) bir tibbi mudahale varsa o da asidir. Asilar sayesinde cocuk felci gibi korkunc hastaliklar neredeyse yok oldu. Neredeyse, cunku gunumuzde asi karsitligi hareketi yuzunden bu hastaliklar yeniden hortladi. Asi karsitlarina kulak asmayin, asilarla ilgili bilgi soz konusu olunca sadece hakemli dergilerde cikmis makalelerde kendi okuduklariniza inanin, cocuklariniza doktorunuzun ve saglik ocaginizin tavsiye ettigi asilari yaptirin. Asi karsitligi yapan doktorlarin mutlaka bundan bir cikari oluyor, alternatif koruyucu seyler satmak gibi.


ayssegulll

cevabınız için teşekkür ederim.


Meryem_

AŞILARLA ÇOCUKLARA DOMUZ ve MAYMUN GENİ ENJEKTE EDİYORLAR (Dr. Aidin Salih)

Su yukaridaki gibi bir cumleyi kurabilmek icin bilimsel calismadan, genetikten, immunolojiden ve molekuler biyolojiden gercekten hic bir sey anlamamak gerekiyor. Diyelim ki gercek bir doktor bunu soyleyen kisi, doktora seviyesinde tip bilimi egitimi almis biri olarak bu kisi icin 'sarlatan' tanimini rahatlikla kullanabilirim. 

Homeopati konusunda ayazlali'nin aciklamasi bence gayet net. Asilarin guvenilirligini destekler sekilde dunyaca kabul edilmis, binlerce insan uzerinden yapilmis calismalar ve yayinlar var. Otizm ile asilar arasinda hic bir baglanti bilimsel olarak ispatlanabilmis degildir. Iciniz rahat olsun!
ayssegulll

ya bir de bunlar paylaşılıyor sosyal medyada bir çok yerde ona şaşırıyorum ne cesaret.bu kadar ucuzlaşmış insan hayatı menfaat için piyasalarını güçlendirmek için hiçe sayılıyor.inanmadım ama içeriğini bilen birinden öğrenmek istedim teşeşkkür ederim.Cevaplamak için Üye ol