oğlum ateşlendi

berke soruyor: 5

MERHABA BENİM OĞLUM 10 GÜN ÖNCE ATEŞLENDİ DOKTORA GETİRDİK TAHLİLLERİNİ YAPTILAR VE KANINDA COK BÜYÜK ENVEKSİYON VARMIŞ 1 HAFTA HASTANEDE YATTI CIKTIKTAN ERTESİ GÜNÜ GENE ATEŞLENDİ GENE DOKTORA GETİRDİK SERUM TAKTI GENE KANINDA MİKROP CIKTI EVE GÖNDERDİ ANTİBİYOTİK VERDİ VE ANTİBİYOTİK ALEJİ YAPTI KABARDI HERTARAFI ARTIK NAPICAMIZI ŞAŞIRDIK ZİZE Bİ DANIŞİM DEDİK SÜREKLİ HASTA OLUYO HASTANEDE YATIYO KALABALIA GİRMEMESİ GEREKİYOMUŞ NAPMAM GEREKİYO BANA ACİL DÖNERSENİZ COK SEVİNİRİM ŞİMDİDEN COK TŞK EDERİM

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


CiciAnne

Konulan teşhis nedir?


berke

 bize dedikleri kan deyerleri yüksek cıkıyo başka bişey demediler


lookout

Bu tip durumlarda yapılacak en güzel şey doktora olan inancını sorgulamak bence.. doktora güveniyorsan izinden ayrılma, güvenemiyorsan tahlilleri al bir başkasına git teşhisin ve tedavinin doğruluğunu sor. dilersen tahlilleri ve teşhisi burada bizimlede paylaş bir bilene danışabiliriz belki.  


julyasia

berke çok geçmiş olsun

4 gün önce aynı şeyler bizimde başımıza geldi. yüksek ateşle acile gittik. kanındaki lökosit oranı çok yüksek çıktı. enfeksiyon var dediler bir sürü tahlil yapıldı. iştahı ve hareketleri normal olduğu için hastaneye yatırmayı uygun görmediler. antibiyotik iğne oldu kızım. şu anda ateşi düştü. bugünde kontrole götürdük. iştahı ve keyfi yerindeyse korkulacak birşey yok dediler. kalabalık ortamlarda bulunmayın , çocuklarla çok fazla temas etmesin dedi doktor.

bilmiyorum hangi hastaneye gidiyorsun ama bir başka doktorun görmesinde de fayda var bence. biz ilk olarak devlet hastanesine gittik ama hiç ilgilenmedikleri için daha çok hasta oldu kızım.
ama eğer oğlunda halsizlik ve iştahsızlık yoksa da çok fazla korkma zamanla atlatır hastalığını.


berke

ben özel hastaneye getiriyorum iştahsızlık olmuştu buğün yemeye başladı aynı bizim doktorda dedi kalabalıga girmesi yasak hasta olanın yanına asla yaklaşmaması gerekiyomuş napıcaz bilmiyorum seneye okula başlicak napıcamızı şaşırdık yoruluyo hemen doktorumuza güveniyoruz genede bi sorim dedim inş ğecerCevaplamak için Üye ol