hangi telsiz?

dilekun soruyor: 6

Bebişimiz 3 ayını doldurdu, biz de artık kendi odasında yatırmayı düşünüyoruz. Piyasada birsürü bebek telsizi var, acaba hangi markayı/modeli tercih etmeliyiz?

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


bendeniz1009

Ben bunu görmemiştim. Ama tabii ben hep kameralılar araştırdım. Kamerasız isteyenler için bence de özellikleri güzel...


Aysegul_Yagmur_Irmak

Bizde de chicco kameralı var. Çok kaliteli, güzel bir telsiz. Yalnız karyolasına takıyorduk, sökmeye başlayınca çıkardık. Sonra gerçekten ben telsiz olmadan da duyduğumu farkettim. Ki derin uykuya dalmaya başladım telsiz olmayınca, takıntı oluyordu, sürekli gözümü açıp onu izliyordum da. :))))

Yalnız annemlerin evi de müstakil ve onlarda belli yerlerde çekiyor salona inince.


rana_defne

İşte korktuğum nokta bu idi, ya çekmezse... :p   Sanırım riske girmeden, yine kamerasız planına dönüş! bu durumda avent ve arzum bebbe arasında bir tercih yapılacak sanırım, bakalım bakalım...


Tunam10

ilk başta bende avent alacaktım.  karşı komşumda var. ses çok cızırtılı  çıkıyor ve sürekli parazit yapıyor. yan apartmandaki bebeğin sesi karışıyormuş. onlar pek memnun değillerdi. hemde daha pahalı. arzumu bir başka arkadaşımda gördüm(kuzeytu) ve çok beğendim. jokerde 140-150 civarı idi. evkurdan 125'e almıştım sanırım. evde test ettik çok net ses alıyor ve ekstra özellikleri de gayet iyi.


Solmaz

Ben de arzum kullanıyorum. İlk üç ayımız kışa denk geldiği için odasının sıcaklığını takip etmekte çok faydasını gördüm. Telsiz özelliği de iyi, herhangi bir çekmeme cızırtı sorunu yaşamadık. Hassasiyetini ayarlayabiliyorsunuz. Yalnız yüksek hassasiyetteyken ortam sesini de alıyor ve uğultu yapıyor. En büyük sorunu şarjla yaşadık. 6 - 7 saat anca gidiyor. Eğer şarj ünitesinde kullanmazsanız geceyi geçiremiyorsunuz. Ama uyarıyor şarjı biterken, bir anda ses almamaya başlama gibi bir durum yok yani. Bir eksiği de bebek odasına koyduğunuz parçada pil yok. Yani elektrik kesilirse kullanamıyorsunuz. Hatta üstüne bir de sizdeki telsiz sinyal alamıyorum diye biplemeye başlıyor gecenin bir yarısı:) pukaa

kraft kullanıorum çok memnunum
Cevaplamak için Üye ol