yeni oyuncaklar

zeynep soruyor: 4

merhaba,bebegim 11 aylık, ben yeni oyuncak bulmakta daha doğrusu yeni oyunlar bulmakta zorlanıyorum, akıllı bebekler akademisi kitabında hamur (ama evde yapılan poğaça hamuru gibi bişi) ile oynamaktan keyif alacağı yazıyordu, dün denedim, hiç hoşlanmadı, hatta hamurları yedi durdu :)))
Joker'de,e-bebekte satılan oyuncaklar hep aynı ben bile sıkıldım aynı oyuncaklardan, oyun ve oyuncaklar konusunda tavsiyelerinizi bekliyorum

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


Saduman

can önceleri süpürgenin sesinden korkardı,şimdi biz korkuyoruz süpürgenin sesinden! yaklaşık iki aydır en sevdiği oyuncağı elektrik süpürgesi ve şarjlı süpürge.hem diş kaşıyıcı ve hem diş fırçası olan bir oyuncağı var onuda çok seviyor,bide telefoncudan aldığımız demo telefon... sanırım bu dönem; değişik sesli oyuncak yada cihazlar,kapak kapatmak hoşuna gidiyor.


sevimlioyuncaklar

amigurumi oyuncaklar çok sağlıklı oluyor. El yapımı örgüyle yapılan oyuncaklar çocukların rahatlıkla oynabildiği oyuncaklar arasında. Yumuşak olmaları nedeniyle bir zarar vermiyor.

işte örnek bir site : amigurumi oyuncaklar

satış yapılan site: örgü oyuncaklar


esraozlem

Damla'nın şişme havuz denemesinin bir benzerini Ada'ya park yatak ve toplarla yapmıştık. 10-11 ay civarında park yatağının içine 2 kutu plastik top doldurup top havuzu yaratmıştık. Topların içine yüzüstü ya da sırtüstü atlamaya ya da içeriden dışarıya top fırlatmaya bayılıyordu. Bazen yatağın dışında yanında oturuyordum ve IKEA'dan aldığımızı kırmızı bir kovası vardı ve o kovanın içine top atmaca oynuyorduk. Park yatağının içinde durmaya itiraz etmeye başladıktan sonra (1 yaş civarı) kaldırdık.

Aslında bu yazılanları okuyunca şişme havuzuyla bir üst versiyonunu oluşturmak için topları tekrar ortaya çıkarabilirim diye düşündüm :)Ada 10.5 aylık.. Top havuzunda sırtüstü düşme denemeleri yaparken..


gamze_

yaramaz toplar bizimde kurtarıcımız...sıkılmadan çok severek oynuyor.

ayrıca biz şişme havuzun içine havuz topları diye geçen toplardan alıp koyduk içinde çok eğleniyor.
Cevaplamak için Üye ol