Baston araba ve slingo önerileriniz?

Beytiye soruyor: 2

Arkadaşlar Merhaba.


İkinci bebeğimiz inşallah yakında bizimle olacak. İlk kızıma Pierre Carden'in bebek arabasını aldık çok memnun olmasamda idare eder diyorum. 2. bebekte geldiği için acaba ablamıza artık baston araba alsak mı diyorum. bu bebek arabamızıda 2 numaraya kullanırız. Öte yandan 2 numaraya slingo almayıda düşünüyorum ama hangini alsam karar veremedim. ne kadar süreyle kullanabilirim. 2 aya yakın zaman evde geçecek zaten. daha sonrasında hangini kullanabilirim önerilerinizi bekliyorum.

evimiz biraz bayırda kalıyor ve dik basamaklı bir merdivenden alt sokağa inmem gerekiyor. bu yüzden hafif, sağlam bir baston araba gerekli bana. Filesi büyük olsun istiyorum. kaliteli sağlam birşey arıyorum. sizin kullandığınız ve memnun olduğunuz baston arabalar hangileri? 

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


rabisceren

bende yeni aldım komşunun arabasını kullandım şimdiye kadar ve çok ağırdı manevraları falan zordu ondan dolayı alacağım çok hafif olsun istedim.castellonun baston arabasını aldık fazlada incelemedim filesi küçük ama yerden yyüksek olduğu için kaldırımlara rahat inip çıkıyorumbide yatar pozisyonu biraz zor ayarlanıyo ama alıştım.onun dışında çok rahat hafif katlamadan bile çıkarıyorum merdivenden 75 tl ye aldık.


YesilAnne

Merhaba, geçen haftalarda ben de baston puset tavsiyesi sormuştum. Aşağıya linkini kopyalıyorum.


Sevgiler.Cevaplamak için Üye ol