dolap kilidi markası

sehergil soruyor: 5

oğlumuz bütün çekmece ve dolapları açmaya başladı. dolap kilidi alıcam ama hangi marka olsun?
Kullananlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


ema

Oğlum maskeleme bandınıda açıyor artık baş edemiyorum başka fikri olan var mı?


ipekkusgoz

Bugün ben de sevi bebeden sipariş verdim limangoda vardı.Öncekiler babyjem'di ama yapışkan bantları özelliğini kaybetti çıkıyor. Hatta extra yeni çift taraflı bant alıp onunla denedim,2. gün baktım o da düşmüş.Bakalım bu nasıl çıkacak bilmiyorum henüz.

Ben bir de sünger arıyorum dolap kapaklarının tutma yerlerine çarpıyor artık boyu uzadığı için.Onları süngerle bantlayıp daha az canı yansın istiyorum.Böyle bir ürün var mı, yoksa gidip tuhafiyeden falan mı bulacağım.


ipekkusgoz

Bir de dreambaby var Sehergil,bugün unnado'da var kampanyası. Sen için rahat edecek şekilde tedbirini al önce o tehlikeli dediğin dolap için , zaten öğrenecektir zamanla açmamayı.Zaten bir çocuk kaç yaşına kadar delirir ki çekmece açıp kapatacağım diye.Karıştırmanın  zevkine varsın önce. Bizimki şu aralar çekmeceden bir şeyler aşırıp gidip oynayıp tekrar yerine gelip koymayı öğrendi.Kilidi de var dolabın ama açık bırakıyorum çoğu zaman onun bu hallerini seyretmek için.

http://www.unnado.com/kampanya_detay.php?kampanya_id=TXpNd01RPT0=


meliz

Bize de metal koltuk kolları için sünger lazım. Mobilyacılarda mı bulunur sadece?


mert_mert

ben çok kullanmadığım uzanabilicek dolapların kulplarını söktüm ilk başlarda ideal bir çözümdü..ama zamanla oğlum baktım vakus(adınından emin değilim) camlara yapışan bir plastik onu dolaba yapıştırıp açmaya başlayınca hayli zorlaştı ..tehlikeli olanları kaldırdım içinden halen değişik metotlar uygulayıp açıyor..
Cevaplamak için Üye ol