2022-2023 kadıköy özel okul araştırması

arzu17 soruyor: 4

Merhaba,

Seneye hazırlık, sonraki yıl 1.sınıfa başlayacak kızım için okul arayışındayız. Eve yakın olması açısından Kadıköy'deki okulları değerlendiriyoruz. İlk 4 sene için çocuğun okula severek gitmesinin en önemlisi olduğunu düşünüyoruz. Fiyatı çok yüksek olan okulları (Çevre, Efdal) eledik. Aşağıdaki okullarla görüşmüş olup ilgili bilgisi olanlar (fiyat, okulun tutumu, olanakları) varsa paylaşabilirlerse seviniriz.

Anakent Koleji, Atacan Koleji, İstek, Işık

Bümed MEÇ, Gauss Bilim Adası, Fiin Koleji

Key Koleji, Kandilli Koleji, Erenköy Koleji
Bu soruyu cevapla


4 Cevap


Yasemina

KEY Koleji : Kızım bursluluk sınavına gırdı ve %50 burs kazandı. Ortaokul liste fiyatı 60.000. İlk okul liste fiyatını bilimiyorum, biz ortaokul için görüştük. Atatürkçü, veli ve öğrenci odaklı, yapıcı bir butik okul. Fiziki şartları çok üst seviyelerde değil. Yer Hasanpaşa. 

İSTEK: Liste Fiyatı açıklanmadı ama popülaritesi arttığı için oldukça pahalı olacagını dusunuyorum.ISTEK Acıbadem'in, ISTEK Semiha Şakir'den daha iyi oldugu kanısındayım.

Bümed MEÇ : Burada çocugunu İlkokula yollayan bir arkadasım parasının karşılığını alamadıgını soylemistı. Oldukca pahalı diye biliyorum.

Gauss Bilim Adası : Buraya yollayan bir arkadasım memnun.

Devlet okulu olarak Zühtüpaşa ve Melahat Şefizade'yi öneririm.arzu17

Çok teşekkürler bilgiler için.


sgsgsgsg

Bahçeşehir çamlıca kampüsü ve Bilnet Çamlıca ile ilgili ilkokul seviyesinde bilgisi olanlar paylaşabilir mi?


hanifeuysal

anakent kolejinde trafik sesinden dersler işlenemiyor.ablamın kızı zühtüpaşadan mezun 4 sene önce okul mükemmeldi devlet okulu olmasına rağmen ek para ile etüt vs kaliteli eğiitm veriliyorduCevaplamak için Üye ol