Adım adım eğitim setimi? anaokulu dergisimi?

nilgunontas soruyor: 1

MERHABA ARKADAŞLAR OĞLUMUN DOĞUM GÜNÜ YAKLAŞTIĞI İÇİN BENİ HEM ADIM ADIM DERGİSİ İÇİN HEMDE ANAOKULU DERGİSİ İÇİN ARAYIP SIKIŞTIRIYORLAR.BENDE ALMAK İSTİYORUM AMA ÇOK KARARSIZ KALDIM SANKİ BANA ANAOKULU DERGİSİ DAHA ERKEN GİBİ GELDİ .ÇÜNKÜ OĞLUM DAHA  2 YAŞI BİTİRECEK ALIP UYGULAYAN ARKADAŞLARDAN YARDIM BEKLİYORUM. ANAOKULU DERGİSİNİMİ ALAYIM YOKSA ADIM ADIM SETİNİMİ? LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ.

Bu soruyu cevapla


1 Cevap


yeniden

bende anaokulu dergisi var.2 yaşı bitiryorsa biraz erken bu dergi için.anca resimlerine bakar.içinde;okumaya hazırlanalım,sayalım,yazmaya hazırlanalım,çözelim,keselim yapıştıralım gibi bölümler var.adım adım gelişim setini bilmiyorum.tahminimce erkenmiş gibi geliyor.
benide defalarca arıyorlar.inanılmaz ısrarcılar.her seferinde istemediğimi belirttiğim halde dakikalarca anlatıyorlar.kabalık yapmamak için yüzlerine kapatmıyorum ama telefonu bırakıyorum artık onlar konuşuyor.ve SIRF bu yüzdende almayı düşünmüyorum.alacak olsam zateen iletişim kurabilirim ama onlar resmen boğuyorlar insanı.dilerim burayı okuyan bir yetkilisi çıkar.bu şekilde müşteriyi bunaltıyorlar.zaten çok da aman aman o kadar paraya değecek birşey olduğunuda düşünmüyorum.benzer dergi,ürün çok fazla var etrafta.sizi etkilemek istemem ama ben artık boğuldum....Cevaplamak için Üye ol