Ankara 2 yaş anneleri

nilmutlunil soruyor: 8

ankara bahçelide 2 yaş anneleri çocuklarımızı bir araya getirip, kışı en güzel şekilde geçirelim mii??

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


nilmutlunil

olur tabi, sen katılmak istersen neden olmasın:) amacım çocuklarımızın kaynaşmasının yanında bizlerinde yeni arkadaşlıklar kurması:)


nilmutlunil

aa bende genelde orda oluyorum aslında. kesin karşılaşmışızdır. bugün 4 buçuğa yetişebilir miyim bilemiyorum. kayınvalideye uğramam gerekiyor. orda fazla oyalanmazsam parka çıkabilirim. ama haftaya burda birkaç arkadaşla ilk kez benim evde toplanıcaz. malum kış geldi:) ona da katılmak istersen sevinirim:)


nilmutlunil

bencede, en kısa zamanda tanışmak ümidiyle diyorumm:))


nilmutlunil

elif ben parktaydımm, ama yoktun heralde, demir ve halasıyla 1 saat oyalandık. betülcüm çarşamba görüşüyoruz, parkada gideriz:)nilmutlunil

tahmin ettim aslında ama senin hiç fotonu görmediğim için soramadım. yerlerde zıplayan senin oğluşmuydu??yanında da esmer bir bayan vardı maviş bir kızı ile.


nilmutlunil

senin oğlan benimkini de yoldan çıkardı,bir süre sonra  kaydırağın az ilerde arasın taklidini yapmaya başlamıştı:) arası profil fotosundan tanıdım, arka kıvırcıklık aynıydı:) bu arada sende gayet iyisin:) pembe benimde favorimdir:)


nilmutlunil

mutlu annecimm bize muhabbet lazım, çocuklarımıza eğlence ve arkadaş:) sana ne lazımm:))


nilmutlunil

mutlu anne önce isim ne acaba:)) ne tarafta oturuyorsun? haftaya evde toplanacağız ilk kez, katılmak istersen gel sende:) bir tanışma kaynaşma günü planlıyorumm:)


Cevaplamak için Üye ol