Kreş öğretmenlerinin ayakkabıları

cemine_ soruyor: 7


Bu soruyu cevapla


7 Cevap


opposition

bizimkiler de çocukların kreş ayakkabıları ayrı (her hafta eve yolluyorlar valla siliyorum tertemiz altları) öğretmenlerin de ayrı terlikleri var, veliler pek girmez içeriye, girersek de toplantı için ayda bir galoş giyeriz.


nisa06

dışarı ayakkabısıyla kreşin içine girilmemeli bence.girilecekse galoş giyilmeli.okul çalışanlarının da içeri ayakkabıları ayrı olmalı.kızımın kreşinde durum böyleydi.


elifnazar

Bizim kreşde galoş giyiliyor.çocuklarda başka ayakkabı.müdürü bile sürekli galoşludur.


nalangenc01

Bizim anaokulumuzda içeride giydikleri ayakkabılar ile dışarıda kullandıkları farklı, benimde takıntılı olduğum bir konu olduğu için sık sık takip ediyorum ama şimdiye kadar hiç fire vermediler. Tüm personelin okulda kullandığı ayrı bir ayakkabısı var. Çocuklar içeride kullandıkları ile asla dışarı çıkartılmıyorlar. İçeri girecek veliler de mutlaka galoş giymek zorundalar. Bu yüzden içimde rahat. Bu konuların özellikle çocukların yakalanacakları salgın hastalıklar açısından önemli olduğuna inanıyorum. Biz çok şükür iki yıldır hiç sorun yaşlamadık. Hatta genel olarak okulda diğer çocuklarda da pek hastalık görülmedi.


barok

çocuklar ayrı ayakkabı getirirken ve çocuklar yerlerde yuvarlanırken öğretmenlerin ayakkabı ile girmeleri bence de çok pis


maramara

gordugum hıc bır kreste ve anaokulunda ne ogretmenler ne calısanlar ne cocuklar ne de velıler asla dısar ayakkabısı ıle ıcer gırmedı, zaten de girmemeli. mınıklerın ellerı her yerde, eh dısarda da zaten hijyen mumkun degıl. bence de bahceye cıkılan ayakkabı bıle farklı olmalı. silmekle falan olmaz. evden geldıklerı ıle dısarı, bahceye cıkarlar ıcer gırerken hepsının dolabındadır okul ayakkabıları. nasıl eve dısar ayakkısını sılıp gırmıyosak okul da yasam alanıdır cocukların dıye dusunuyorum.


cemine_

birçok arkadaşım bana gereksiz titizlik yaptığımı söylüyor. bilemiyorum ??Cevaplamak için Üye ol