kadın doğum doktorlarından hangisine gideyim?

sehergil soruyor: 2

10 ay önce doğum yaptım. Enfeksiyon problemi, doğum kontrol vs gibi sebeplerle sıkça kadındoğuma gitmem gerekiyor.
Hangi doktora gideceğimi şaşırdım. Doğum doktorumla aramızda iletişim problemi vardı. Tecrübesi çok iyi ama herşeyi açık net anlatmıyordu. Belki de normal doğum yapabileceğim halde sezaryana aldı. Ameliyatım rahat geçti aslında ama ben normal doğurmak istiyordum.  Suni sancıya ve epidurale karşıydı. Normal doğursaydım iri bebekten dolayı çok zarar görürdüm vs tartışılır. Doktora her aradığımda ulaşabiliyordum ama en küçük problemde muayeneye çağırıyordu. Riskli bir gebelik mi yaşıyordum onun için mi her problemde çağırıyordu onu bile anlatmıyordu(kasıklarımda sürekli basınç vardı fazla ayakta duramıyordum)
2012de Farklı iki bayan doktora gittim birisi normal doğum yaptırma konusunda meşhur. Zorla doğurtturuyor resmen. Bizim 2 arkadaşımıza suni sancıyla normal doğum yaptırdı. Ama çok kalabalık oluyor ve cep telefonunu vermiyor.
Diğer bayan doktorda kalabalık olabiliyor ama cep telefonunu veriyor ve güzel açıklıyor herşeyi. Bunda doğum yapan tanıdığım yok.
Bu iki bayanla da daha rahat konuştum, sorularıma ayrıntılı cevap verdiler. Cep telefonunu veren doktora gitmeye daha meyilliyim ama doğum doktoruma gitmediğim için de ona ihanet ediyormuş gibi hissediyorum.
Sizce kime gideyim artık sabit birine gitmek istiyorum.

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


pumkin

İstanbulda isen, acıbadem Maslak ta Mete Güngör... çok memnun kaldım. Ankarada doğumumu yaptıran doktor.


melihece

istanbulda isen hüseyin - kezban narin kıyak gop da muayenehaneleri var cep veriyor herseye cvp veriyorlar zırt pırt muayene de yok şiddetle tavsiye ederimCevaplamak için Üye ol