Cam kesti

coffetea soruyor: 4

yüzünde çizik şeklinde ark.lar.cam bardaktan oldu. 8.aylık bebeğim. izi kalacak dimi... dün akşam oldu emeklerken... ne yapsamki ?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


NagehanAnne

Çok geçmiş olsun öncelikle. Allah beterinden korusun. Pek anlayamadım gerçi ama çizikse izi kalmaz üst derideyse, yani bebekler tırnaklarıyla bile çiziyor yoluyor suratlarını kanatıyor hatta bi iz kalmıyor. Ama yarık şeklindeyse yapıştırma gerektirecek birşeyse, onun derinliğine göre hafif bir iz kalabilir... Sizinki nasıl birşey?


Damla

Sadece çizikse iz kalacağını sanmam, çok küçük daha. Ama isterseniz yine bir doktora gösterin her ihtimale karşı. Belki bir krem falan önerir.


dilrubaa

Kizimin yuzunde tirnak cizigi olmustu, doktorumuz izi kalabilir diye bir ilac kullandirdi. Ama 8 aylik bebek icin kullanilir mi bilmiyorum. Bir de bitkisel yontem olarak sari kantaron yagi iyi gelir diye biliyorum


coffetea

tşk.ederim ark.lar. tırnak çiziği seklindeydi.ama derin....inş.kalmaz... krem sürebileceklerimden  ecz. söyledi...ilk anda panik oldum.tabi...allah beterinden saklasın.Cevaplamak için Üye ol