Pipiyle oynama

karam32 soruyor: 5

Oglum 3,5 yaşında eli sürekli pipisinde hiç abartmiyorum 10 dk da bir.. birkaç kez yapma dedim dinlemedi yapacağım diyor. Bu kez hiç birşey soylemeyeyim, üstüne gitmeyelim kendiliğinden bırakır dedim ama yok. Dışarı çıkıyoruz aynı, bir misafirlige gidiyoruz aynı çok utanıyorum. Ne yapsam bilmiyorum böyle bir durumla karşılaşan ya da herhangi bir önerisi olan varsa lutfen bana yardımcı olun.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


Meowwow

cok normal bir hareket. once sakince penisine sadece yalniz oldugunda ve tuvalette dokunabilirsin, baskari seni bu hareketi yaparken gormek istemiyor diyorum. sonra her eli oraya gittikce sakince elini cikar diyorum. suclu hissettirmeden hatirlatiyorum. ya elini cikariyorum ben, ya da sozle soyluyorum. bir kac ayda gecti. 


mutluannelif

En başından yapma demeniz itici gelmiş olabilir. O yaşta anlayamaz zaten neden yapmaması gerektiğini. Açıklama yapsanız ne diyeceksiniz ? Mahrem eğitimi verdiniz mi ? Erken olabilir bunlar için. Hiç üstünde durmamak gerekiyor. Dokunması, keşfetmesi hatta zevk alması çok normal. O da anlam verememiştir, kendisine ait bir şeye dokunduğunda neden annesi rahatsız oluyor ? Biraz da çocuk tarafından bakmak lazım. Ona biraz zaman verip, büyümesini beklemek ve anlatmak gerekiyor sanırım.


selencem

Henüz mahremi anlamak için küçük bence, ilgisini dağıtmaya çalışın, elini oyalayacak bir oyun önerin, top atın vs.


cancun

çocuk şu anda cinsel organının kolundan bacağından farkını bilmiyor. sizin misafirlikte utanmanız emin olun ona bir şey ifade etmiyordur. öncelikler mahrem bölgeleri düzgün düzgün anlatmak ufak ufak anlatmak lazım. bir de kesinlikle hayır dememek lazım bence. cinsel organına dokunmadığı keyifli zamanalarda mahrem bölgelerle ilgili sık sık konuşmak faydalı olur bence. ben bu şekilde yapıyorum en azından. ve görmezden geliyorum. 


karam32

Hepinize Teşekkür ederim önerileriniz için aslında ara ara anlatıyorum ya da anlatmaya çalışıyorum.. umarım kısa zamanda asariz..Cevaplamak için Üye ol